Horoskop 2020

Horoskop Baran 2020

Baran 2020

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Barani sa budú spočiatku roka 2020 musieť v zamestnaní veľmi oháňať, aby si uhájili svoju pozíciu. Predovšetkým to, čo si vydobyli v roku 2019, bude v ohrození. Je potrebné dbať na to, aby neurobili závažnú chybu, ktorý by mohla mať nepriaznivé dôsledky. Našťastie barani nejakú tú prehánku ľahko prekonajú a pri troche opatrnosti preplávajú aj búrlivými vodami bez toho, aby sa im poškodili plachty.
Barani by sa však nemali radšej púšťať do väčších investícií. Navyše by si mali dávať veľký pozor na ich pracovné okolia, pretože o rôzne kamarátičkovania nie je nikdy núdza a ich stolička je dosť lákavá.

Počas roka sa však ich možnosti podstatne rozšíria. Mali by sa najprv úplne netradične pozrieť veľmi, veľmi dopredu, napísať si svoje želanie aj sny a starostlivo zvážiť, čo urobí, pretože nie každá, a najmä zásadná zmena sa z dlhodobého hľadiska ukáže ako dobrá. Našťastie baranom ich intuícia pomôže nájsť správnu cestu.

Ak sa to podarí, budú mať možnosť vydávať trochu viac – za dovolenku, za zariadenie domácnosti, za oblečenie. Aj v ich partnerských vzťahoch asi dôjde k nejakým väčším zmenám. Mali by sa pritom snažiť zachovávať si pokojnú myseľ, pretože rozčúlenie nie je program. A rozhodne by sa mali vyvarovať asertívnejšich metód. Mali by sa sústrediť predovšetkým na ich osobný život a na zabezpečenie finančnej situácie. Rozhodne by nebolo zlé, keby si Barani najprv upresnili – koľko si zarobí, koľko vydajú, koľko im zostává na prípadné investície, a prípadne hľadať novú štruktúru ich príjmov. Je pravdepodobné, že potom asi budú pristupovať ke svojmu profesijnému životu s väčšou vážnosťou ako doteraz.

V osobnom živote bude obdobie, v ktorom budú Barani musieť rozhodovať s väčšou zodpovednosťou, a to nielen o sebe a ich partnerovi, ale aj o deťoch, prípadne aj o blízkych príbuzných. A akékoľvek rozhodnutie bude mať vážne dôsledky. Barani by sa preto nemali pokúšať riešiť veci skratkou, pretože potom, napriek všetkej ich snahe, čokoľvek budú robiť, bude to nakoniec trvať oveľa dlhšie, než by malo. O niečo im skutočne ide, chceli by sa rozletieť, ale budú pritom pod silným vonkajším tlakom, ktorý sa ich bude snažiť viac či menej spútať. Mali by preto najprv začať sami u seba, aby poznali, čo ich v vnútri skutočne brzdí. A od poznania by mal byť už len krátky krok k realizácii potrebných opatrení a zmien. Možno aj dosť radikálnych.

∴ Plus jeden tip pre Baranov na rok 2020 od HOMÉRY: 

Do mocenských bojov by sa nemali púšťať, pretože tie spravidla nemajú víťaza, len porazených. Pokiaľ sa ale nedopustí Barani nejakého zkratkovitého alebo zmätočného rokovania, pokiaľ sa s každou situáciou najprv dôkladne, podrobne a pokojne zoznámi, môže sa ich profesijné postavenia významne posunúť dopredu.

Tento horoskop je vypracovaný pre slnečné Znamenie Barana.

Viete prečo je každá cesta človeka jedinečná?
Hlbšie pochopenie seba samého vyžaduje informácie, na ktoré Vám poskytne iba presný astrologický rozbor. Kľúčové je postavenie planét a hviezd v okamihu Vášho narodenia. Rozhoduje presný čas a miesto.

…Zvedavosť je prirodzená…
Zistite o sebe viac a nazrite do roku 2020 vďaka horoskopu.
Nechajte si vypracovať osobný ročný horoskop za 22 euro.

horoskop-baran

Znamenie Baran

Preskúmajte znamenie Barana. Podrobná charakteristika znamenia pre muža a ženu.