Horoskop 2020

Horoskop Blíženci 2020

Blíženci 2020

Blíženca bude v apríli až Juni silne ovplyvňovať Saturn, bude niečo zdržovať, niečomu brániť. Je ale aj schopný podať pomocnú ruku. Zdôrazní všetko, čo blíženci budú robiť, a otvorí pred nimi nové veľké príležitosti aj možnosť predviesť všetky ich prednosti. A je dokonca ochotný pomôcť aj s tým, ako získať to, čo si blíženci zasluhujú. Ale to, čo si skutočne Blíženci zasluhujú, závisí do značnej miery na tom, čo robili predtým a čo robí teraz. Samozrejme, ak v minulosti niečo dôležité zanedbali, príliš štedrý Saturn nebude. Problémom teraz je, že to čo sa Blížencom predtým plne osvedčilo, prestáva už fungovať, a tak budú musieť hľadať nejaké nové cesty.

V roku 2020 sa budú musieť jedinci narodení v znamení blížencov vážne a zodpovedne zamyslieť nad svojou budúcnosťou a svojím poslaním. Snažiť sa nadviazať nové známosti, ktoré by pomohli previesť ich kreatívne projekty do reálneho sveta. Hľadať užitočné spojenie nielen v blízkom, ale aj v širšom okolí. Pokúsiť sa rozšíriť oblasť pôsobenia. Osobitný význam majú pritom zdroje, najmä finančné. Blíženci nebudú asi schopní všetko zabezpečiť z vlastných prostriedkov, a tak budú musieť využiť vonkajšie zdroje. Ale s najvyššou opatrnosťou, pretože každý je síce ochotný požičať dáždnik, keď neprší, ale berie ho rýchlo späť, keď skutočne začne. A máloktorý priateľ dá vrece múky zadarmo. Hoci sa blížencom spočiatku zdá byť všetko úplne jasné a nespochybniteľné, začne sa do ich mysle pozvoľna vkrádať červíček neistoty. Ide teraz o to bezpečne spoznať, či klamú sami seba alebo iní klamú ich. Takže najprv si musí poriadne pozametať pred svojím vlastným prahom. 

Nebude to ľahké, pretože nie je nič ťažšieho než sami sebe si priznať vlastné chyby. Ale bez toho to nejde. Zľavme aspoň trochu z nášho egoizmu aj sebeckosti a venujme sa charite alebo dobrovoľnej práci pre niečo, v čo veríme.

Ďalej by sa mali blíženci pokúsiť hľadať cesty, ako správne názory zabudovať do ich kariérnej činnosti. Ani to nebude ľahké, pretože, aby sa mohli správne rozhodnúť, potrebujú spoľahlivé informácie nielen o ich spolupracovníkoch, ale aj o nadriadených. Zásadnou chybou pri posudzovaní ostatných by však bolo im nedôverovať. Napodiv stále platí stará zásada – najprv dôveruj! Potom je dovolené opatrne preverovať, kto v minulosti nahádzal polená do cesty alebo dokonca neslušne podviedol. Pamätajme si to, ale rozhodne nedávajte nijako najavo, že to viete.

horoskop-blizenci

Znamenie Blíženci

Blíženci milujú svoju rodinu, majú však nepredvídateľnú povahu. Čo ďalšie je pre nich typické? Zistite viac o charakteristike blížencov.