Horoskop 2020

Horoskop Byk 2020

Býk 2020

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Jupiter tlačí na všetko, čoho sa Býci dotknú a to často aj dosť silne. Pozitívne je, že Jupiter praje ich prianiam a snom. V roku 2020 bude pomáhať, aby Býci dostali nové príležitosti a získali ľudí, ktorí im život obohatia v mnohých smeroch.

Expanzia ich zasiahne najmä v ich profesii. Ich každodenná rutina a ich denný program sa dosť zmení. Asi budú mať možnosť zmeniť prácu alebo aspoň si zlepšiť ich postavenie, zarobiť viac peňazí, vziať si ďalšiu prácu, založiť vlastný podnik alebo opustiť doterajšiu prácu, aby mohli robiť to, čo ich baví.

Býkom sa rodí kopa nových, zaujímavých nápadov a nie sú ani schopní si ich všetky zaznamenať, nieto realizovať. Je skutočne ťažké v tomto období niečo zbabrať, ale ak by sa im to aj podarilo, bude všetko rýchlo napravené.

Saturn posilňuje všetko, čo Býk robí, a pomáha mu cez všetky ťažkosti preniesť ich kreatívne projekty do reálneho sveta. Budú mať možnosť nadväzovať kontakty s mnohými jednotlivcami, ktorí zdieľajú ich názory. Niektorí z nich môžu byť aj cudzinci, ktorí im pomôžu otvoriť priestor v zahraničí.

Urán však dôkladne s jedincami narodenými v znamení Býka otrasie a bude ich presviedčať, aby sa zbavili rutiny a zvykov, ktoré zväzujú, aj toho, že ich život je stále pokladaný za predvídateľný. Do ich finančného rázu vnesie úplnú nepredvídateľnosť. Prídú asi na úplne neobyčajné spôsoby ako zarobiť peniaze, ako pritiahnuť k sebe šikovných ľudí, ktorí im môžu v tomto pomôcť. Ale aj ľudí, ktorí sa budú snažiť na nich zarobiť. Býci majú síce výborne platenú, ale ubíjajúcu prácu. Príde im možnosť sa z tohto života dostať a robiť to, čo vždy chceli. Aj keď treba nie za toľko peňazí. Mali by ju asi využiť.

Bude ich niečo nútiť, aby si zrovnali svoje ideály a duchovné presvedčenie so spôsobom života, v ktorom žijú. Zamerali sa predovšetkým na ich každodenný život a na spôsoby, ktorými svoje ideály realizujú. Posilnia sa ich základné vrodené vlastnosti – vytrvalosť, intuícia, schopnosť hlboko sa ponoriť do akéhokoľvek predmetu, lojalitu k ľuďom, ktorých majú radi, ich tvrdohlavosť urobiť prácu perfektne do konca.

horoskop-byk

Znamenie Býk

Charakter znamenia pre muža a ženu.