Horoskop 2020

Horoskop Kozorozec 2020

Kozorožec 2020

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Kozorožec má v roku 2020 obrovskú príležitosť otvoriť sa novým oblastiam v  živote, nech sa týkajú čohokoľvek. Môže sa vydať alebo oženiť, presťahovať sa, získať lepšie platenú prácu, byť na správnom mieste v správny čas. Ale súčasne hrozí nebezpečenstvo, že jeho výdavky porastú, že jeho financie nebudú stačiť, že jeho optimizmus nebude mať realistický základ. Kozorožci by mali zbrzdiť, a než niekam skočí, zamyslieť sa, porovnať rozhodnutia s i pocitmi. Pre istotu by sa mali pripraviť ako na nejaký úspech, tak i neúspech, a to vo všetkých oblastiach života. 

V prvom rade by sa mali oslobodiť od návykov a rutiny, v ktorých uviazli. Toto znamenie tak postupne získá potrebnú energiu, ktorú môže využiť v akejkoľvek oblasti svojho života úplne jednoducho tým, že sa sústredí na to, čo chce, a že sa naladí na pozitívnu a optimistickú náladu. 

Saturn trvá na tom, že kozorožec v roku 2020 musí prevziať povinnosti a zodpovednosť k ostatným, čo vyžaduje špecifický druh spolupráce, ktorá za tým nie je príliš vlastná. Prináša síce nejaké obmedzenia, ale tvorí aj nové štruktúry a prináša takú štruktúru, akú práve potrebuje. Vyžaduje však, aby kozorožci prevzali zodpovednosť voči ostatným, aby plnili svoje povinnosti a splnili záväzky. A mali by si tiež uvedomiť, že zavedené pracovné i partnerské systémy už nefungujú tak dobre ako predtým, a ak chcú dosiahnuť to, čo si prajú, musí ich skutočne zmeniť. 

Do každodennej práce sa prinesie vzrušenie a nepredvídateľnosť. Majme však stále na pamäti, že existuje nejaké poslanie každého života a že máme povinnosť konať tak, aby sme s ním boli v súlade. U kozorožca hrozí, že sa snaží niečo naladiť romanticky, ale na romantiku teraz veľa času nie je. Ak majú nejaké sny, tak by sa nemali nechať nimi ďalej opájať, ale mali by si vyhrnúť rukávy a začať ich napĺňať. 

TIP HOMÉRY

Uvedomujeme si síce, že je lepšie byť silnejším a mocným než slabým a bezmocným, ale zatiaľ sa kozorožcom nedarí presadiť tak, ako by chceli. Nepoľavujte! Miesta hore sú pre Vás pripravené.

horoskop-kozoroh

Charakteristika Kozorožcov

O povahe znamenia Kozorožec pre ženu a muža.