Horoskop Lev 2020

Lev 2020

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Levy v roku 2020 by mali byť ostražití hlavne v apríli až júni – v týchto mesiacoch by nebolo dobré si príliš vyskakovať, niekoho dráždiť alebo sa dokonca nechať niekým vyprovokovať a vyvolávať konflikty. Ale s trochou opatrnosti je možné bez straty kvetinky prežiť. Rozhodne to nebude priaznivé obdobie pre ich zamestnania, ani pre osobné vzťahy a nakoniec ani pre finančné záležitosti. V zamestnaní by levy mali držať krok a pusu a nechať si zájsť úmysly na akékoľvek presadzovanie svojich prianí alebo dokonca prejavovať zajačie úmysly. No a tobôž proti niečomu protestovať.

Aj v osobných vzťahoch je rozhodne lepšie výraznejšie nevystupovať. V sexuálnych záležitostiach síce jar láka, ale je potrebné dodržiavať rozumnú mieru a nepúšťať sa do nejakých experimentov, či už ide o vlastnú domácnosť, alebo o niečo iné. K partnerovi by sa Lev mal snažiť správať prívetivo a skôr ho prekvapiť príjemne než nepríjemne.

Pokiaľ ide o financie, tak tam nie je nikdy opatrnosti nazvyš. Akékoľvek výhodné ponuky by mali rýchlo odmietnuť, do väčších investícií sa nepúšťať, a než si niečo kúpi, tak o tom veľa, ale skutočne veľmi dlho premýšľať. Každá koruna dobrá a je potrebné neustále myslieť na zadné vrátka.

Tiež by teraz jedinci Leva mali byť  veľmi opatrní na ich zdravie. Rozhodne by sa mali vyhnúť akýmkoľvek extrémnym športovým aktivitám alebo namáhavým činnostiam. Nemali by podceniť tiež príznaky, že niečo nie je v ich organizme v poriadku, a včas vyhľadať doktora. Nakoniec nejaká dôkladná prehliadka určite nie je na škodu a nejaká rehabilitácia rozhodne tiež nie. Tiež dovolenka, najmä pri mori, má niečo do seba.

Možno budú Levy celý rok ako na hojdačke a o nejaké ťažkosti nebude núdza. Nič im nespadne z neba zadarmo a o svoje postavenie budú musieť poriadne bojovať. Bohužiaľ aj v partnerských alebo medziľudských vzťahoch sa môžu objaviť nejaké komplikácie. Bez vrások na čele a nejakých šrámov sa to asi nezaobíde. Ich istotou je pevná zem, na ktorú sa musí postaviť. Cez všetky výkyvy sa musí pokúsiť držať volant pevne v ruke a nesmie nikomu dovoliť, aby naň siahal. „My sme vodiči, my máme svoje pevné predstavy, my vieme, kam chceme, a nikto iný, ani náš partner, by nám do toho nemal hovoriť.

∴ Ako to eště vidí HOMÉRA:

Je potreba pevne veriť, že po prechode búrky hnevu sa rozbúrené vody upokoja a vláda vecí sa opäť vráti do rúk. To však neznamená, že by Levy nemali načúvať tým, ktorý im chcú skutočne pomôcť. Až koncom roka uvidí, že začína nad obzorom trochu svitať.

Lev je úžasné znamenie!

Pochopte do hĺbky svoju osobnosť, vlohy, predpoklady a aj vzťahy. Využite ponuku a nechajte si vypracovať odo mňa presnú osobnú astrológiu.

Cítite sa tento rok neisto?

Vypracujem pre Vás osobný horoskop pre rok 2020 na základě vášho dátumu a miesta narodenia.

horoskop-lev

Znamenie Lev

Charakter pre muža a ženu.