Horoskop 2020

Horoskop Rak 2020

Rak 2020

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Rok 2020 prinesie Rakom odvahu, aby sa zbavili konvenčného spôsobu života a začali niečo nové. Môže to byť v najrôznejších oblastiach. Partnerské vzťahy sa môžu rozvinúť do väčšej hĺbky a šírky, môže sa zmeniť oblasť ich pôsobenia alebo aj začnú budovať novú kariéru.

V žiadnom prípade však Raci nesmú preceniť svoje sily a brať na svoje plecia viac, než unesú. Alebo sa dokonca vďaka neadekvátnemu rokovaniu dostať do konfliktov s ľuďmi či úradmi. A musí si dávať veľký pozor na to, čo im kto ponúka, pretože aj to najkrásnejšie ovocie môže byť vnútri hnilé. Aj keď situácia bude skutočne stabilná, môže sa Rakom zdať, že sa im nič nedarí, že majú príliš veľké problémy v zamestnaní či s úradmi, môžu strácať odvahu. Našťastie Saturn pomôže, aby sa jedinci dostali aj cez toto náročné obdobie. Saturn chce po nás len jedno – nevzdávať sa síce svojich snov, ale chvíľu plávať s prúdom.

Bude to výborný čas pre to, aby sa Raci na chvíľu zastavili, prehrabali so svojimi spomienkami a aj svojim životom ku dnu a všetky zasunuté problémy vyniesli znovu na povrch. Tým sa uvoľní ich podvedomie a to stratí schopnosť trvalo strašiť alebo im pôsobiť ťažkosti.

Saturn prehĺbi Rakom intuíciu a bude sa snažiť, aby sa premietli ich ideály do spôsobu, akým si zarábajú na živobytie, do ich rodinných vzťahov i do všetkého, čo robí pre zábavu a potešenie. Saturn donúti Raky k nejakým zmenám. Otvorí pred nimi nové možnosti v oblasti duševného rozvoja a tvorivej práce. Ale upozorňuje ich aj na oblasť charitatívnej činnosti. Začne s transformáciou ich partnerských vzťahov. Akonáhle pochopí, čo od nich vlastne vyžaduje, akonáhle sa naučí zaobchádzať s touto energiou, môžú všetko využiť k svojmu prospechu. Nebude to ale tak, že nebudú musieť tvrdo robiť, že sa jedného dňa ráno prebudí a bude všetko hotové.

Účinky sa budú prejavovať síce pomaly, ale zato dôkladne a postupne budú znovu nadobúdať na istote.

horoskop rak

Znamenie Rak

Charakter znamenia pre muža a ženu.