Horoskop 2020

Horoskop Ryby 2020

Ryby 2020

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Jupiter zvyšuje Rybám odhodlanie a nebojácnosť skúšať nové, neobjavené, aj elán do života, ktorý si teraz môžu plne užívať. Ľahko a rýchlo budú prichádzať dobré nápady, a aj keď sa nepodarí všetky zachytiť, mali by si zaznamenať aspoň tie najlepšie, aby ich mohli neskôr využiť.  Ryby budú musieť urobiť všetko, čo môžu, aby boli pripravení využiť to, čo sa náhle objaví. Jedine tak májú šancu nájsť nový spôsob, ako vtrhnúť do nevyzkúmaného územia, ako si vytvoriť vlastnú cestu podľa ich predstáv, ako zarábať viac peňazí. A nesmieme sa báť! Aj keď budú mať väčšie výdaje, budú mať vždy toľko peňazí, že ich bez ťažkostí pokryjú. Úžasne sa tak rozkošatí každodenný život.

Ryby v roku 2020 nájdu nové prostredie, ktoré im a ich rodine bude viac vyhovovať, vzťahy so súrodencami sa nejakým spôsobom upravia a rozšíria, získajú nových priateľov, ktorí ich budú tvorivým spôsobom obohacovať.

Rubom je, že napätie a námaha, ktorým budú Ryby vystavení, budú vnášať napätie a podráždenosť do ich komunikácie. Asi sa otvoria dvere do nejakej, zreteľne vyprofilovanej spoločnosti, či už je to politická strana alebo nejaké spoločensky aktívne organizácie, divadelné alebo bridžové či šachové kluby. Dôležité je, že sa pripojí k ľuďom, ktorí myslia rovnako ako ony.

Urán má za úlohu poriadne zatriasť a prevrátiť Rybám nevedomie na vedomie. Mali by sa prohrabávať svojím skrytým životom a vyniesť ho znova na svetlo. Potom sa zasmejú tomu, čo ich kedysi desilo. Budú mať možnosť integrovať svoje ideály, záujmy aj realitu do spôsobu, ako si zarábať na živobytie. Asi to povedie k nejakým zmätkom ohľadom financií, takže by si mali dávať pozor najmä na svoje bankové účty! Možno sa bude postupne boriť všetko, čo už nefunguje a požadovať, aby to vybudovali znova a poriadne. V roku 2020 majú práve Ryby preto tie najlepšie predpoklady, ale bude to vyžadovať veľa tvrdej práce. Akákoľvek snaha o nejaké mocenské hrátky je úplne neplodná, pri nevyhnutných rokovaniach musia vyhrať obidve strany.

horoskop-ryby

Znamenie Ryby

Charakter znamenia pre muža a ženu.