Horoskop 2020

Horoskop Škorpion 2020

Škorpion 2020

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Jupiter Škorpiónom želá ich priateľstvám a ich prianiam. Rozširuje ich nádeje, sny i svetový názor, čo ich možno povedie k premýšľaniu o tom, čo by radi zmenili v ich kariére aj v ich živote. Jupiter pomáha získať nové príležitosti a priazeň ľudí, ktorí ich život v mnohých smeroch obohatí a pomôžu im k profesijnému úspechu.

Škorpióni budú v roku 2002 úspešní a šťastní vo všetkom, na čo sa budú sústrediť. Dôležité pritom je, aby sa zamerali na to, čo skutočne chcú. Asi prežijú čulý spoločenský život a to, čo si prajú, sa začne postupne plniť. Je možná aj cesta do cudziny, ktorá obohatí ich každodennú prácu. Vyžaduje sa, aby škorpióni neustále riadne plnili svoje povinnosti, i k ostatným, a vyriešili všetky existujúce konflikty aj problémy.

V osobnej rovine to ale môže znamenať, že ich navyknutý spôsob života a práce prestanú fungovať a budú musieť začať znovu jasne formulovať svoje ciele, svoje priania tak, aby boli v súlade s ich želaniami, ich snami. Asi to zatrepe s ich príjmami, prípadne aj s príjmami ich partnera. Škorpióni musia byť preto veľmi opatrní, najmä na ich výdavky!

Zoznámi sa s novými, zaujímavými ľuďmi, ktorí sa budú snažiť zmeniť ich názory na život i na to, čo bude po smrti. Do všetkého, čo robí – do ich zamestnania, do ich osobných vzťahov aj do toho, čo podnikajú pre zábavu a potešenie, sa vnáša idealizmus a citovosť. Ak majú manželku a deti, potom by sa tieto vlastnosti mali premietať najmä do vzťahu k nim. Problémom môže byť, že sa niekedy pri rozhodovaní týmito vlastnosťami, ku škode, nechajú uniesť. Škorpióni by sa mali viac zaoberať duchovnejšou a súcitnejšou stránkou ich priateľstva a spoločenského života. To môže napríklad znamenať, že sa zapojí do nejakej práce pre nejakú prospešnú organizáciu, pre záchranu zvierat alebo v nejakej skupine, ktorá podporuje to, v čo verí.

horoskop-skorpion

Znamenie Škorpión

Charakter znamenia pre muža a ženu.