Horoskop 2020

Horoskop Strelec 2020

Strelec 2020

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

V roku 2020 sa bude posilňovat všetko, čo Strelci budú robiť a pomôže im preniesť kreatívne projekty do reálneho sveta. Komunikačná oblasť aj komunikačné schopnosti sa úžasne zväčšia. Strelci budú môcť nadväzovať nové známosti, stýkať sa s ľuďmi mnohých profesií a záujmov, a to nielen v tuzemsku, ale aj v iných krajinách. Stretnú sa s radou interesantných ľudí so spoločnými záujmami alebo s rovnakým zmyslom pre humor. Je možná aj cesta do cudziny, zrejme spojená s obchodom alebo profesiou.

Strelci by si mali ale v tomto období zvyknúť na prísne dodržiavanie denného poriadku a všetkých predpisov. Pri jazde autom by mali dávať najmä pozor na znamenie zastaviť, obmedzenie rýchlosti a nemali by zabudnúť na predĺženie vodičského preukazu alebo zaplatiť poistné. Možno že budú musieť prevziať väčšiu zodpovednosť v zamestnaní (otázkou bude, či vďakabohu, alebo bohužiaľ) alebo dokonca za súrodenca, iných príbuzných či susedov. Tam by mali byť veľmi opatrní.

Ak si začnú s nejakým vzťahom, je pravdepodobné, že sa premení na vážny. Alebo ich bude príliš obmedzovať, a tak sa rozhodnú ho ukončiť. Nebude to najružovejšie, ale dá sa to prežiť. Už toho zažili v živote dosť a proti útokom sú pomerne dosť obrnení. Napriek tomu je v nich stále zakotvená obava, či niekoho netrafí neoprávnene.

Ich ctižiadostivé plány musia preto udržiavať v rámci daných možností a s ohľadom na ostatné. A tak trochu sa tiež bojí bojovať s konkurenciou. Jednak si Strelci nie sú istí, že majú nádej na úspech, jednak by neradi niekomu ublížili. To najhoršie by teraz bolo, keby si sadli do chládku a čakali, ako sa veci samy vyvinú. Niektorým veciam sa jednoducho nedá vyhnúť! Mali by preto prekročiť svoj tieň a bez akéhokoľvek ohľadu na ostatné sa pustiť do boja. Samozrejme že musí rešpektovať realitu, ale mali by neustále myslieť na víťazstvo a nie na porážku. Tú by mali prenechať iným. Začínať by Strelci síce mali s určitou rozvahou, ale postupne, ako získajú istotu, by mali aktivovať všetky ich sily a poriadne pritvrdiť.

Normálne je všetko myslenie a konanie viazané na určité schéma a zákony logiky. To teraz musí Strelci opustiť a plne sa spoľahnúť na ich intuíciu. Tá im dovolí nazerať na veci z úplne iných pohľadov a nájsť absolútne nečakané cesty, vedúce k úspechu, ktoré ostatní nemôžu nielen spoznať, ale aj pochopiť.

TIP HOMÉRY
Nepátrajte dlho, prečo tomu tak je a konajte!

horoskop-strelec

Znamenie Strelec

Charakter o znameni strelca pre muža čí ženu sa dozviete viac tu.