Horoskop 2020

Horoskop Vodnár 2020

Vodnár 2020

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Vodnár bude každý deň roku 2020 aj naďalej dôkladne preverovať. Asi všetko nepôjde tak, ako by si predstavovali, a asi sa ukáže, že vodnár na niečo nestačí. To by ich však nemalo znervózňovať, pretože hlavnou príčinou budú zmenené vonkajšie podmienky. Určitý „neúspech“ je pre nich v skutočnosti obrovskou výzvou. Ak výzvu prijmú, tak budú musieť mobilizovať všetky sily a koncentrovať sa na vybrané ciele.

Nastane obdobie plného vytrvalého pracovného nasadenia ,a bohužiaľ, sa budú musieť na nejaký čas niektorých príjemných vecí zriecť. Nič nebude nikým dané a s niečou pomocou nech radšej nepočítajú. Vodnári si musia veriť, že ich usilovnosť a úsilie bude skutočne odmenené. Odmenou pritom môže byť ako očakávaný finanční úspech, tak aj výrazné posilnenie sebavedomia a ich autority u ostatných.

A nakoniec aj získané skúsenosti a návyky môžu v budúcnosti prísť veľmi vhod. Pozor však musí dávať na svoje zdravie, ktorému prílišné pracovné zaťaženie nesvedčí. Preto je potreba v roku 2020 myslieť na rehabilitáciu pracovnej sily a rekondíciu duševních síl. Vodnári by sa mali venovat tiež viac svojim partnerským vzťahom, ktoré určite počas tejto doby veľa utrpia, a poďakovať všetkým za ich podporu. Nebude to ľahké obdobie. 

Ak sa Vodnári rozhodú skutočne niečo dosiahnuť, musí si uvedomiť, že každý špás niečo stojí. Prinajmenšom stratí ich voľný čas a do značnej miery aj osobnú slobodu. Ale nedá sa nič robiť. Májú šancu a tú by nemali stratiť. Musí byť pripravení na to, že sa nájde rad „priateľov“, ktorí im budú „vysvetľovať“, že robí všetko zle, že ich budú ohovárať a dokonca, že im budú klásť do cesty najrôznejšie prekážky. Vodnári musí byť pripravení aj na to, že sa im bude občas zdať, že cez všetko pracovné úsilie nie sú vidieť žiadne výsledky. Tiež by sa mali pripraviť na najrôznejšie konflikty, a to napríklad aj s najbližším okolím, pretože budú na nich klásť najrôznejšie až trebárs aj úplne nezmyselné požiadavky. S úradmi sa bojuje ťažko, tie je lepšie obísť. A ak nejakú tú bitku stratí, vôbec nič sa nedeje. Aj prehraná bitka má svoj význam, pretože tvrdo ukáže, kde sme pochybili. 

TIP HOMÉRY

Nič nesmie Vodnárov prekvapiť (a bude tých prekvapení dosť), nič ich nesmie ani na okamih zneistiť, inak je všetko stratené! Akonáhle by len trochu povolili, začalo by sa na nich všetko sypať. K úspechu potrebujeme všetci kúsok šťastia. Ale šťastie praje len pripraveným a tým, ktorí sa neboja.

 

horoskop-vodnar

Znamenie Vodnár

Podorobná charakteristika vodnarov pre muža a ženu.