Horoskop Blíženci 2021

Horoskop Blíženci 2021

Milí Blíženci, 
tešte sa, nastane pre vás celkom priaznivé obdobie, ale pre istotu by ste ešte nateraz mali potlačiť váš sklon k ľahkovážnosti a preháňaniu. Máte síce dobré predpoklady pre zlepšenie vašej finančnej situácie, ale chráňte sa pred veľkými finančnými špekuláciami a rizikami, aj keď sa vám bude zdať, že je vám šťastena priaznivo naklonená. Radšej krôčiky než skoky.

 

horoskop-blizenci

Až keď sa presvedčíte, že nehrozí žiadne nešťastie, môžete sa zbaviť všetkého balastu a začať cieľavedome kráčať do budúcnosti. Ak ste zamestnanci, tak by ste sa mali snažiť sa dostať o stupienok vyššie, ak podnikáte, mali by ste rozšíriť vašu oblasť pôsobenia. Ale nemali by ste na nič ani na nikoho čakať, predsa iniciatíva musí vzísť od vás. 

Milí Blíženci, len ťažko sa odpútavate od projektov, na ktoré neustále myslíte. Vaše koníčky sa menia naozaj veľmi rýchlo a aby mohli rásť, musíte upustiť od viny, ktorá vám dáva pocit, že musíte byť drsní, keď ste plní vášne. Naozaj buďte spokojní s tým, čo máte, teda so svojím energickým, živým a kreatívnym ja. Prineste a predstavte všetkým ľuďom poznanie toho, čo vidíte okolo seba. Objednajte si podrobný ročný Horoskop na rok 2021.

Nikdy sa nedozviete prečo ľudia rozprávajú a počúvajú, no vy na svojej ceste za odpoveďou nájdete to, čo ste dostali do vienka, a tým je dar Poznania. 

Milí Blíženci, ako vzdušné znamenie zvieratníka, nemôžete sa spoliehať príliš na pevný nervový aparát. Prečo? Ustavičné napätie a duševná disharmónia, asi je to váš údel, pretože ste takmer nepretržite nastavení v pohyblivom móde a nedokážete vypnúť. Možné nenaplňujúce citové a ľúbostné štruktúry potom dokážu silno zatriasť a rozhádzať vašu nasledujúcu činnosť a preto pre upokojenie zvoľte pozorovanie mesiaca vo všetkých jeho fázach. To vás na duši pohladí.

 

horoskop-blizenci

Charakter Blížencov

Charakteristika znamenia Blíženci pre ženu a muža.