Horoskop Blíženci 2022

Blíženci 2022

Milí Blíženci,

kým nastane pre vás priaznivé obdobie, pre istotu by ste ešte nateraz mali potlačiť váš sklon k ľahkovážnosti a preháňaniu. Buďte na pozore preto na začiatku roku 2022, napäté postavenie môže pre vás znamenať problém. Pravdepodobne vás nepriamo zaskočí a nedokážte s ním rýchlo pohnúť. Nemali by ste ale rozhodne prepadať panike. Bude to len chvíľková prehánka, všetko nakoniec dopadne dobre a problém sa vyrieši.

Ak sa k problému postavíte čestne, potom vám Vesmír podá pomocnú ruku. Od apríla sa už situácia rýchlo upokojí a obráti k lepšiemu. Naopak, do skvelého obdobia sa tento rok dostanete zľahka, prinesie vám to príjemné zmeny do života a budú to aj také milé darčeky Osudu. Nastáva čas, kedy môžu Blíženci dokonca zariskovať. Aj hazard by vám tentoraz mohol vyjsť. Na jeseň, aj koncom roka 2022 sa vám dokonca až uľaví. Pre mladších to môže znamenať dokonca založenie rodiny a veľké úspechy v zamestnaní. Pre starších potom zlepšenie zdravotného stavu a úspešné prekonanie ťažkostí. Môžete v tomto roku inklinovať k ďalšiemu vzdelávaniu sa, môžete zvýšiť záujem o možnosti, ako zapracovať na svojom zdraví, prevenciu proti chorobám a ako vylepšiť svoj životný štýl.

Všetko vo vašom živote bude podrobené síce náročnej skúške, ktorá nebude síce príjemná, ale bude potrebná na to, aby sa život Blížencov vylepšil a vy na sebe zapracovali. Môžu sa objaviť nepríjemnosti alebo ťažkosti, ktoré vám narobia vrásky na čele a pripravia vás o pokojný spánok. Práve to prináša teraz však veľkú šancu sa vylepšiť po všetkých stránkach a zbaviť sa toho, čo vás už obťažovalo alebo obmedzovalo v ďalšom vývoji. Budete mať nakoniec skvelý pocit, že skúšku ste zvládli a podarilo sa vám to, čo by ste za normálnych okolností neskúsili. Konštelácie sľubujú, že sa vám takáto iniciatíva alebo risk oplatí.horoskop-blizenci

Znamenie Blíženci

Blíženci milujú svoju rodinu, majú však nepredvídateľnú povahu. Čo ďalšie je pre nich typické? Zistite viac o charakteristike blížencov.