Horoskop Blíženci 2023

Horoskop Blíženci 2023

Blížencom nastúpi do života zásadný a veľmi významný rok, a ten vás bude nútiť, aby ste si urobili vo svojom živote poriadok. Bude to veľmi náročné, ale vy tento nepríjemný čas ustojíte, pretože vám po celý rok stoja v skvelom aspekte planéty, ktoré sa postarajú  o budúcnosť. Priaznivý vplyv bude postupne silnieť a prinesie vám prerod osobnosti v lepšie Ja, ten však nebude zo dňa na deň ani počas jedného roka, ale bude to proces trvajúci niekoľko rokov.

Všetko to, čo vás obťažovalo alebo trápilo, sa postupne vyrieši. Pripravujte sa na to, že v druhej polovici roku 2023 sa priblíži blahodarný Jupiter, ktorý vždy prináša šťastie. A ten si bude pripravovať pôdu pre to, aby vám i v nasledujúcom roku 2024  priniesol najlepší rok za dvanásť rokov a spolu s ním nové šance a možnosti. Budete ocenení za svoje pracovné alebo študijné snahy, konečne získate prácu, ktorú si zaslúžite, a budete za ňu tiež náležite ohodnotení. Bude dobrý čas ukončiť prácu, ktorá vás nebaví, a získate také zamestnanie, ktoré bude posunom k ​​lepšiemu. Vhodná doba bude na doriešenie životného partnera, pokiaľ vzťah prechádzal krízou, potom sa problém vyrieši, u mnohých Blížencov možno očakávať uzákonenie vzťahu, teda sobáš, a možnosť rodiny. Čo teda nestihnete v prvej polovici roku 2023, to doženiete v druhej polovici roka.

Čo je ale skvelé, Saturn vám bude prinášať drobné satisfakcie a odmeny za vykonanú prácu a za všetko dobré, čo ste v uplynulých rokoch urobili.

Nastávajúce mesiace by ste mali využiť aj na rekapituláciu, čo v minulých rokoch ste urobili dobrého alebo čo sa vám nepodarilo, a tiež by ste mali plánovať, čo všetko urobíte, až pre vás nastane priaznivejšia doba. Nebude teda namieste dráždiť nielen nadriadených alebo aj kolegov, nebude čas vhodný robiť si nepriateľov a vystupovať z pozície sily. Napriek tomu by ste nemali zaspať na vavrínoch. Skúste začať v tomto roku niečo nové, trebárs skúsiť si uskutočniť nejaký svoj veľký sen, prihlásiť sa do nejakých kurzov alebo si nájsť aspoň zaujímavého koníčka.  Potom získate väčšiu vnímavosť, empatiu a schopnosť lepšie načerpávať energiu z prírody a z alternatívnych zdrojov.

horoskop-blizenci

Znamenie Blíženci

Blíženci milujú svoju rodinu, majú však nepredvídateľnú povahu. Čo ďalšie je pre nich typické? Zistite viac o charakteristike blížencov.