Horoskop Býk 2021

Horoskop Býk 2021

Milé Býky,
aj keď to nebudú ľahké časy, môžete profitovať. Je síce možný určitý vzostup, ale nebude ani jednoduchý a ani ľahký. Zato máte veľmi dobré podmienky pre osobné záležitosti, najmä pokiaľ ide o nadväzovanie kontaktov, ako profesijných, tak i intímnych. Nehľadajte ďaleko, šťastie na vás čaká dosť blízko.

horoskop-byk

Síce budete mať pocit, že sa pohybujete ako s utiahnutou ručnou brzdou, možno všetko ide trochu ťažšie ako predtým. Však dôležité je, nepoľaviť, aby sme neprestávali, dívali sa stále dopredu a z noviniek, ktoré sa objavia, sa obohatili. A to nielen materiálne, ale aj duševne. Samozrejme, že sa občas objaví nejaký zmätok, ale to už k rozumnému vývoju patrí. Na prílišné odpočívanie nebude asi dostatok času, pretože váš cieľ, dosiahnuť veľkého šťastia, sladko vonia a príliš láka. Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2021.

Milé Býky, snažte sa zo svojho života dostať presvedčenie, že každý, kto sa k vám snaží priblížiť, vás chce skrotiť alebo prinútiť vzdať sa nezávislosti, ktorú tak veľmi milujete. Nikto, kto vás naozaj miluje alebo bude naozaj milovať, sa vás nebude snažiť zmeniť. Buďte otvorení všetkému a každému, kto k vám príde a nebojte sa. 

Nepochybujte a ani nemeňte svoje úmysly uprostred svojej práce, nenechajte sa ovplyvňovať druhými pri plnení svojich úloh.  Preto vám bol daný do vienka dar Sily, tak ju použite múdro. 

A ešte milé Býky, ako zemské znamenie neprejavujete pravú podstatu svojho ja a mnohé emócie si nechávate vo svojich útrobách. Preto ťaháte so sebou alergie rôzneho druhu, bolieva vás hrdlo, súperíte so zápalmi hrtana, priedušiek alebo pľúc. Ľahko prechladnete, slabne vám aj imunita. Možno slabne aj preto, že možno nie ste až tak v uspokojivom vzťahu. Bojíte sa aj niečo ukončiť hoci viete, že to až tak dobre nefunguje. Tak potom choďte radšej pozorovať oblohu a počítať hviezdy.

horoskop-byk

Charakter Býka

Charakteristika znamenia Býk pre ženu a muža.