Horoskop Byk 2022

Býk 2022

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Milé Býky,

aj keď to neboli ľahké časy, niesol sa nad vami ako mrak symbol nepokoja, ťažkostí, problémov, ktorý zmietal vami hore a dole. Nenechal vás ani chvíľu v pokoji, až máte pocit, že sa vám zem prepadá pod nohami a všetky istoty sa rúcajú. Však nezúfajte, bude pre vás rok 2022 lepší, budete mať to zlé naozaj za sebou. Nech sa teda deje v roku 2022 čokoľvek neprajného, priaznivé obdobie vás od nich bude chrániť, ako by ste mali pred sebou magický štít, a vy šťastne preplávate rozbúrenými vodami roku 2022 do prístavu, kde by ste mali nájsť zase pokoj.

V prvé mesiace roka bude potrebná hlavne veľká opatrnosť, pretože prvé mesiace môžu so sebou priniesť nečakané zmeny, ktoré by však nemali byť definitívne. Nebude čas vhodný k pôžičkám alebo veľkým finančným investíciám. Pokiaľ ste niečo v minulosti obišli alebo oklamali, môžete počítať s tým, že by to mohlo v prvej polovici roka vyplávať na povrch. Môžu to byť dokonca veci veľmi staré. Niekde, ale na vás čaká niečo lepšie, čas sľubuje dlhodobú premenu k lepšiemu, a k tomu sa v tomto roku pridáva nádherné obdobie, keď sa začnú hrnúť do života len samé krásne a príjemné darčeky. Bude vhodná doba zbaviť sa aj zlozvykov a začať športovať. Hlavne sa nepomstiť tým, ktorí vám ublížili, alebo sa chovali k vám pohŕdavo. Neoplatí sa to, lebo by sa mohli zbytočne staré problémy vrátiť, najmä v zdraví.

Ak si milé Býky dáte len trochu pozor, potom sa nemusíte obávať ničoho. Rok 2022 môže byť pre vás ako veľmi príjemný a vo všetkých smeroch vydarený. Doba bude vhodná k realizácii veľkých plánov a k odvážnym aktivitám. Nejeden Býk by mohol preraziť aj tam, kde to nečaká. Konštelácie môžu nasmerovať až k sláve a veľkému úspechu.

horoskop-byk

Znamenie Býk

Charakter znamenia pre muža a ženu.