Horoskop Byk 2023

Horoskop Býk 2023

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Hlavne tí, narodení v  tomto znamení Býka, si v prvej polovici roka uľavia. Nielenže definitívne odchádza po niekoľko rokov veľký nepokoj, zmeny a občas rozbúrené vody, ale navyše vám do znamenia na jar vchádza blahodarný Jupiter, symbol veľkého šťastia a ochrany.

Prvú polovicu roka teda pocítite značnú úľavu a veci sa začnú posúvať dopredu. Na to správne rozbehnutie si budete musieť však počkať až do druhého polroka. Konečne nastane potom chvíľa, kedy sa k vám obráti Šťastena tou správnou tvárou a bude sa vám zase veľmi dariť.

Nech sa ale deje v živote Býkov čokoľvek, máte vo svojej blízkosti Jupiter, je to tá najväčšia ochrana. Okrem útoku súhry náhod a možno aj tajomných síl, vrátane mocností pekelných, ktoré môžu mať aj ľudskú podobu, mali by ste sa mať ale na pozore, aby ste nepoužívali príliš tvrdé lakte, nemstili sa a nenarobili si zbytočne nepriateľov. Snáď, aby ste dokonca neboli nespravodliví či neublížili tým, ktorí sú nevinní,  a ktorí vás majú radi.  Pokúste sa aj o nemožné. Možno máte dojem, že sa na vás lepia problémy, a že sa vám nedarí, nemusíte sa ale báť. Hoci pod tlakom sa budete viac snažiť a vyvíjať aktivity rôznymi smermi, od jari sa veci rozbehnú a nebudete možno vôbec stíhať. Zrazu sa na vás začne valiť veľa práce všetkého druhu, môžete sedieť na niekoľkých stoličkách zároveň alebo si budete môcť vyberať z viacerých zamestnaní či partnerov.

Je to dobrá doba na vzdelávanie sa alebo doba k úspešnému zakončeniu nejakej školy či kurzu. Ak nemáte všetky svoje veci v poriadku, tak budete musieť veľmi zabojovať. Všetko, čo ste doteraz obchádzali alebo sa vám nechcelo riešiť, vám už tento krát neprejde. Prišla chvíľa, kedy bude potrebné vziať metlu a vymiesť všetko, čo vás obťažuje alebo vám robí neporiadok doma, v ich srdci či duši. Ak sa teda postavíte k svojim problémom čestne a nebudete nič odkladať alebo obchádzať, všetko pre vás dopadne výborne a tak, ako ste si predstavovali.

horoskop-byk

Znamenie Býk

Charakter znamenia pre muža a ženu.