Horoskop Kozorožec 2021

Horoskop Kozorožec 2021

Milí Kozorožci, 
možno vstúpite do nového životného cyklu, a to sa nezaobíde bez počiatočných ťažkostí. V prvom rade si musíte vo všetkých veciach urobiť poriadok a zbaviť sa toho, čo nepotrebujete. 

horoskop-kozoroh

Až potom budete mať dostatok energie na to, aby ste sa znovu poriadne rozbehli dopredu. Nemali by sme strácať čas planými rečami, ale mali by sme hneď konať a postupne všetku silou zatĺkať jeden klinec za druhým. A uvidíte, že pôvodné ťažkosti začnú veľmi rýchlo miznúť.

Aj vaše osobné vzťahy sa značne upokoja, uvoľnia a budú tvoriť dobré zázemie. To bude ten správny okamih na to, aby ste to riskli a zamerali sa na niečo skutočne veľkého. Či už v povolaní, alebo v domácnosti. A malo by to byť niečo veľmi bláznivého, aby to stálo za to. Aj keď na vás budú dorážať búrlivé mraky, mali by ste stáť podľa svojho ako pevná skala. Váš sen má tie najlepšie predpoklady, aby sa uskutočnil. Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2021 šitý na mieru.

Pre vás je dôležité vyvinúť také úsilie, aby ste sa dostali zo svojej vonkajšej škrupiny. Váš vzťah bude lepší, keď vynaložíte úsilie na to, aby ste všetkým ukázali, na čo máte. Ľudia tu však nie sú na to, aby vás stále súdili a je v úplnom poriadku nesplniť všetky požiadavky. 

Milí Kozorožci, vy máte za úlohu, aby ste svojou tvrdou hlavou vykonávali ťažkú prácu. Tak sa od vás ľudstvo naučí, čo je to práca. Preto ani vaša úloha nie je jednoduchá, pretože na svojich pleciach cítite tú ťarchu práce ľudstva. Ako jarmo svojho bremena, ktoré v sebe nesiete, a ktoré ste dostali do vienka je Zodpovednosť, to je dar, ktorý vám bol daný. 

Vo vás driemu nesčíselné obavy spojené s prácou, kariérou, peniazmi a celostnou prosperitou. Ide o energie, ktoré spôsobujú zdravotné neduhy, späté najmä s pohybovým aparátom. Ako zemské znamenie nesiete na svojich pleciach nesmiernu ťarchu a vaše telo býva často sužované, a preto ho treba mať  pod kontrolou. Vybehnite kdekoľvek a kedykoľvek von do prírody a dotýkajte sa pevných častí matky zeme, pňov stromov, skál alebo balvanov. Moc vám to pomôže sa uvoľniť, tak hor sa  a choďte si trebárs aj von zarevať.

homera-radi

Týmto rokom sa vám ešte len začína dobré obdobie, takže sa nemusíte s ničím až tak ponáhľať. Doprajte si čas na rozmyslenie a neunáhlite sa v ničom. Doprajte si aj trochu radosti, na šetrenie a odkladanie „na horšie časy“ ešte bude dosť času. Nenechajte si život prejsť pomedzi prsty, fakt si ho vychutnajte plným priehrštím . Nechajte občas, aby sa zapojila aj vaša intuícia. Iste vám vnútorný hlas dobre poradí.

horoskop-kozoroh

Charakteristika Kozorožec

O povahe znamenia Kozorožec pre ženu a muža.