Horoskop Kozorozec 2022

Kozorožec 2022

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Milí Kozorožci,

pre vás sa rysuje veľmi dobrá prvá polovica roka, najmä prvé tri mesiace. Do tohto obdobia by mali preto smerovať všetky dôležité rozhodnutia a preto to treba aj šikovne využiť.

Nič by ste nemali odkladať do druhej polovice roka, lebo sa môže stať, že vaše aktivity sa škaredo zaseknú a riešenie sa na mnoho mesiacov zablokuje. Hoci veci sa posúvať dopredu, síce trochu ťažkopádne, ale isto. Podstatné je, že sa potom dať dať veľké veci. Konečne nastane chvíľa, kedy sa vám obráti Šťastena tou správnou tvárou a bude sa vám zase dariť. Možno to pocítite na svojej vlastnej koži mlyny. Pokiaľ ste niečo v minulých obišli, budete tomu musieť čeliť a svoju chybu napraviť. Ak ste boli naopak odstrčení alebo sa vás dotkla nespravodlivosť alebo ste boli nedocenení, dočkáte sa zaslúženej satisfakcie. To teda znamená jediné, nič neodkladať a všetko pokiaľ možno hneď. Všetku svoju mocnú silu Kozorožca by ste mali teda dokončená prvá polovica roku 2022 a nebude žiadnych prekážok. Váš život nebude rozhodne pokojný. Nepokoj a neistota na vás bude dorážať aj v tomto relatívne priaznivom roku. Namieste bude preto veľká trpezlivosť. Neskôr si môžete nielen oddýchnuť, ale dokonca fľašu šampanského.

Ťažké obdobie, ktoré ste mali, sa týmto rokom končí. Ba čo viac, dočkáte sa veľkých a príjemných prekvapení a možno aj zaslúžených darčekov, ktoré vám osud do budúcna nadelia. Ak sa teda chystáte na veľké zmeny alebo odvážne činnosti, potom by ste mali svoju aktivitu smerovať do tohto roku. Ale, nemali by ste zaspať na vavrínoch, môžu sa vám naskytnúť životné príležitosti a tie stratiť, to by ste predsa nechceli. 

horoskop-kozoroh

Charakteristika Kozorožcov

O povahe znamenia Kozorožec pre ženu a muža.