Horoskop 2021

Horoskop Lev 2021

Horoskop Lev 2019

Milé Levy,

dosiahli ste určitého postavenia a nerysuje sa v blízkom čase zatiaľ žiadna možnosť, že by ste sa mohli významne posunúť ďalej. Radšej teda nič nové nepodnikajte a o ničom významnom nerozhodujte.

horoskop-lev

V najlepšom prípade by ste sa dostali z blata do kaluže. Sústreďte sa preto na váš osobný život, predovšetkým na rodinu v širšom slova zmysle a na vaše zdravie. Berte toto obdobie ako určitú skúšku, ktorá vám ukáže, kde ste pevní a kde potrebujete niečo posilniť. Až na pevných základoch môžete pokračovať ďalej. Niečo budete musieť vo vašom živote korigovať, aby ste sa mohli slobodne rozbehnúť a loviť. Ste predsa levy a ničoho sa nebojíte. A čím viac sa korisť bráni, tým je úspech cennejší, tým väčšiu radosť z nej máte.Potom môžete v pokoji užívať všetky radosti života. 

Milé Levy, bolo by pre vás dobré, vzdať sa potreby pochvaly, ktorú vám majú dať ostatní, aby ste sa cítili sebaisto. Je to síce fajn spôsob, ako sa cítiť dobre, ale nemôžete to žiadať od druhých ľudí. Vzdajte sa toho a nechajte to na ostatných. 

Vy máte za úlohu ukázať svet v celej jeho nádhere. Musíte sa ale vyvarovať pýchy a vždy pamätať na to, že to je vlastne stvorený svet. Ak na to zabudnete, ľudia vami začnú pohŕdať. Zo svojej úlohy, máte mnoho potešenia, no musíte ju vykonávať poriadne, lebo to, čo ste dostali do vienka je Česť, veľký dar pre vás. No, ale  bývate  egocentrickí, narcistickí, pyšní, chválenkárski, dominantní a túžiaci mať všetko podľa vlastných princípov. 

Práve tento atribút spôsobuje, že často jestvujete v neuspokojivých medziľudských štruktúrach. Ľudia vás buď milujú alebo nenávidia. Citové alebo ľúbostné nuansy, ktoré počas pozemského bytia prežívate, negatívne vplývajú najmä na váš kardiovaskulárny systém. Netreba preto klesať na duchu, existujú možnosti ako svoje vnútro upokojiť. Vybehnite do parku hneď z jari, oblapte stromy a pookrejte počas jarných mesiacov.

horoskop-lev

Charakter Leva

Povaha znamenia Lev pre ženu a muža.