Horoskop Lev 2022

Horoskop Lev 2022

Milé Levy,

rok 2022 bude pre vás ako rok s veľkou úľavou. Napäté postavenie z predošlého roku poľaví, všetko, čo trvalo, sa teraz ako mávnutím čarovného prútika rozbehne. začne Šťastena pracovať pre vás. Začne sa vám dariť skvele, pre mladých Levov to môže znamenať dokonca svadbu a splodenie potomka, pre staršie zažehnanie dlhodobých problémov.

horoskop-lev

Nadchádzajúci rok poskytne veľké a radostné udalosti, možnosti, šance a značný úspech. Dokážete sa so zmenami pobiť, dokáže prežiť aj v neuveriteľných podmienkach, zdá sa, že privítate pod taktovkou života zmeny s otvorenou náručou a do ďalších zmien sa nadšene poženiete. A urobíte dobre. Bude to znamenať, že si svoje istoty a všetko, čo v tomto roku získate, pekne poistíte, aby vám to život zase nevzal. Milé Levy, vz si to budete tento rok naozaj veľmi užívať. Obdobie je naklonené zmene zamestnania a riešeniu finančných záležitostí, ale aj cestovanie a sťahovanie. Ak máte nejaké plány, potom nastala tá správna chvíľa ich presadiť a zrealizovať. Netreba sa zhrútiť,  ak budete prechádzať zaťažkávacou skúškou.

Život prináša mnohé horké príchute problémov a donúti aj prehodnotiť svoj doterajší život. Preto sa  nebránte zmenám, nasledujúce obdobie hovorí o tom, že to bude pre vaše budúce dobro. Hlavne sa vyvarujte dramatických výjavov a dajte si pozor na vzťahy, aby sa udalosti, ktoré vás v tomto roku postihnú, neodrazili na druhých, najmä nie na blízkych. Priznajte si, že máte tendenciu veci dramatizovať. Preto sa neblokujte, môže to znamenať osudové stretnutia a zároveň tak skvelé a nádejné vyhliadky, nech sa deje v tomto roku čokoľvek. Nastal čas, aby ste sa pokúsili zmeniť vo svojom živote všetko, čo sa vám nepáči. Pri svojej ceste za slávou a úspechom by ste si mali dávať pozor, aby ste si nenarobili moc nepriateľov.  Váš trón by sa mohol zase zatriasť a mohla by sa proti vám zdvihnúť vlna odporu. Napriek tomu, vylepšia sa medziľudské vzťahy, možno očakávať aj nejakú tú mierovú misiu, zmierenie starých sporov.

Hlavne rok poteší tých, ktorí sa márne tešili na potomka a rodinu, Šťastena sa usmeje, budete mať dieťa na dosah ruky. Na tento rok budete milé Levy radi spomínať, prinesie vám veľa nového. Ak máte nejaké plány, potom nastala tá správna chvíľa ich presadiť a zrealizovať.

 

horoskop-lev

Charakter Leva

Povaha znamenia Lev pre ženu a muža.