Horoskop Lev 2023

Horoskop Lev 2023

Možno ste prešli v uplynulých dvoch rokoch obdobím, ktoré vás tlačilo k stene a nútilo, aby ste si urobili vo svojom živote poriadok. Čo zrodenci v znamení Leva nemajú príliš v láske. Všetko, čo ste v minulosti obišli alebo vám prechádzalo, náhle vyplávalo na hladinu a nezostalo vám nič iné než riešiť aj veľmi nepríjemné záležitosti. Tento veľmi nepríjemný čas konečne odišiel a nadišli rôzne nádejné šance a možnosti, ako si pomôcť.  

Aj začiatok roku 2023 bude v tomto veľmi peknom duch pokračovať,  aby vám mohol nadeliť niečo pekné a príjemné. Snažte si svoje istoty poistiť a hlavne nedráždiť svojich mocných nepriateľov, aby ste sa nedostávali  do nepríjemného postavenia, odkiaľ si budete škodiť. Svoje schopnosti by ste tiež nemali preceňovať, môže sa stať, že budete mať zlý odhad alebo podľahnete nejakému podvodu, intrige či klamstvu. Rozhodne by ste sa mali vyvarovať úniku z reality, držte sa zdravého rozumu a problémom sa dokážete vyhnúť. Otázkou však je, či sa vám bude chcieť. Nemali by ste rozhodne zaspať na vavrínoch a radovať sa, že máte vyhrané. Bude to iba dočasná záležitosť, povestný pokoj pred búrkou.

Mali by ste počítať s tým, že prvá polovica roku 2023 bude výraznejšie lepšia ako tá druhá, proste hore a dole. Pre vás to znamená, že nesmiete na nič čakať, hneď so začiatkom roka sa musíte chopiť opratí a hnať svoj voz za svojimi cieľmi a nič neodkladať. Nebudete sa stačiť čudovať, aké prekvapenia vám vtrhnú do života. Práve v druhej polovici roku 2023 sa môžu ukázať všetky problémy, nepríjemnosti, jedovatosti, ktoré vás budú stretávať.

V druhom polroku nestojí žiadna pomalá planéta v dobrom postavení, ktorá by vás chránila. Budete možno prežívať jedno z najnáročnejších období svojho života. Opatrnosť bude v tomto roku namieste. Nič by ste nemali riešiť unáhlene, musíte naopak vsádzať na solídnosť, slušnosť a inteligenciu. Pokiaľ dôjde na riešenie významných sporov, bude potrebný dobrý právnik, bez ktorého by ste nemali urobiť ani krok. Ak ste niečo podcenili, budete si musieť urobiť poriadok vo svojom živote, oddeľovať zrno od pliev, skutočných kamarátov od tých, ktorí sa na nich iba hrajú. Urobiť si poriadok vo vzťahoch, v práci, v zdraví a životnom štýle. Čo nezvládnete zachrániť do leta, to sa vám potom už nepodarí. Preto by ste nemali s ničím otáľať. Nedajte sa dotlačiť k arogantnému jednaniu z pozície sily alebo povýšenosti, ktoré sa vám môže veľmi vypomstiť. Preto je  nesmierne dôležitá pre tento rok  opatrnosť a príprava na rok nasledujúci, ktorý bude rozhodne lepší.

horoskop-lev

Charakter Leva

Povaha znamenia Lev pre ženu a muža.