Horoskop 2020

Horoskop Panna 2020

Panna 2020

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Rok 2020 bude pre panny výnimočný. Posilnia sa u nich niektoré vlastnosti, ktoré ľudia obdivujú a pre ktoré ich majú radi. Nastane ideálna možnosť zvýšiť si kvalifikáciu a rozšíriť vedomosti, napríklad aj cestou do zahraničia alebo získaním nejakého neznámeho zahraničného zdroja. Využite túto príležitosť! 

Sebadôvera poženie toto zemské znamenie dopredu, takže svoje priania bude nielen schopné rýchlejšie vyslovovať, ale aj realizovať. Nápadov bude mať viac než dosť. Mali by sa sústrediť aspoň na tie hlavné, aby ich mohli nejakým spôsobom využiť vo svojich tvorivých zámeroch. 

V oblasti rodinných vzťahov bude Jupiter tlačiť na to, aby sa panny pokúsili ich ešte viac upevniť. A naviac Saturn posilní všetko, čo budú robiť. Budú môcť nadväzovať nové profesionálne známosti a stýkať sa s jednotlivcami, ktorí majú podobné názory ako ony. Ale rad vecí budú musieť brať vážnejšie ako doteraz. Ide predovšetkým o finančné zdroje, nad ktorými zatiaľ tak trochu strácali prehľad. Kontrola všetkého podstatného by nemala byť ignorovaná : hypotéky, pôžičky, partnerov príjem, dane, poistenie, po poslednú vôľu, dedičstvo. Určite nájdu niečo, čo nie je úplne v poriadku, a je to potrebné rýchlo napraviť, než bude neskoro.

Do každodennej práce sa v roku 2020 prinesie vzrušenie a nečakané zmeny. Asi nečakaná bude možnosť náhle prejsť z doterajšej práce na inú, ktorá by pannám mala viac vyhovovať. 

Osobné aj profesijné vzťahy sa stanú citlivejšie, idealistickejšie a intuitívnejšie, ale nejasnejšie. Hrozí nebezpečenstvo, že budú chýbať informácie o profesijných i partnerských vzťahoch pre zodpovedné rozhodnutie, aby sa mohli následne rozumne zmeniť. Panny môžu zásadne zmeniť svoje povolanie, a to na také, v ktorom uplatní ich tvorivé vlastnosti, môžu nájsť skupinu, ktorá ich pri tom podporí, môže dôjsť k veľkej zmene v osobných vzťahoch, proste môžu sa diať aj zázraky.

TIP HOMÉRY

Je dobré mať na pamäti, že v každom živote existuje nejaký vyšší plán, a preto je potrebné konať nie podľa okamžitých finančných výhod, ale tak, aby konečný výsledok dal za pravdu. 

horoskop-panna

Znamenie Panna

Charakter o znamení pre muža a ženu.