Horoskop Panna 2021

Horoskop Panna 2021

Milé Panny,
máte životnú šancu a úspech na dosah, ale nesmiete na nič čakať a budete musieť ešte 2 alebo 3 roky veľmi tvrdo a vytrvalo pracovať. Prostriedky, ktoré sme v minulých rokoch nazhromaždili, stačia na rozumnú investíciu. 

horoskop-panna

A v vašom snažení nachádzate občas inde podporu, aj keď skôr verbálne než materiálne. Takže na veľkú pomoc sa nespoliehajte. Je celkom jedno, na čo sa predovšetkým zameriate, možno veľký úspech čaká za každým rohom. Nevedie k nemu ale rovná cesta, ale často veľmi úzka cesta s ostrými zákrutami a aj často aj s obchádzkami. S trochou šťastia ju ale zvládnete. Najväčšou chybou by bolo, keby ste sa pri prvých úspechoch hrdo nafúkli a začali všetko preháňať. 

Dôležité je udržanie dobrých vzťahov, či už partnerských alebo profesijných. Úspech sa nezabúda, a ak niekto uvidí vaše čo i len menšie problémy, tak si spomenie na vaše správanie, keď ste stúpali hore. 

Milé Panny, vzdajte sa presvedčenia, že všetko musí byť do bodky naplánované a usporiadané, aby to bolo dokonalé. Trochu spontánnosti ešte nikomu neuškodilo a je to dokonca zdravé. Staňte sa pre seba najlepším spojencom a naučte sa milovať aj maličkosti okolo vás, a aj tie, ktoré nie sú predvídateľné. 

Ste znamenie, ktoré skúma skutky ľudí veľmi pozorne a prísne, upozorňujete ich na ich chyby a pomáhate im. Však, aby to mohlo byť privedené k dokonalosti, aby ste si mohli plniť túto svoju úlohu, dostali ste do vienka, dar Čistoty Myšlienok. Za to ste aj najčastejšie atakovaní ochoreniami tráviaceho traktu. Ako jedno zo zemských znamení musíte dbať aj na zdravú pečeň a žlčník. 

Na tráviaci trakt vplývajú viaceré faktory, najmä vnútorná nepohoda, ustráchanosť, negativizmus, ustavičné myšlienkové pochody, porovnávanie, ale aj absentujúca sebaláska a sebaúcta. Skúste seba viac  milovať a utečte radšej častejšie na lúku, nechajte sa hladiť vetrom a nasávajte  teplé lúče slnka. Robí to fakt dobre.

horoskop-panna

Charakter Panny

Charakteristika znamenia Panna pre ženu a muža.