Horoskop Panna 2022

Panna 2022

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Milé Panny,

možno vás až tak začiatok roka 2022 nepoteší, konkrétne prvé tri mesiace. Ak týmto obdobím prejdete bez následkov, bez šrámov na duši, bez blokovanie aktivity, budete mať vyhraté. Potom sa vám v danom roku všeobecne uľaví.

Uplynulé dva roky boli pre vás nesmierne dôležité, priniesli vám do života síce veľa starostí a problémov, ale vy ste sa s nimi najskôr popasovali a všetko zlé už máte za sebou. Jupiter sa dostáva do bezpečnej vzdialenosti a teraz vám nastupuje obdobie, ktoré pre vás bude veľkou satisfakciou a odmenou za všetko ťažké, čo vás postretlo. Nech sa teda vo vašom živote v prvej polovici roka deje čokoľvek, bude to aj pre vašich blízkych veľké šťastie. Vaša chvíľa nastáva koncom júna a ďalej. Od tej doby by ste sa mali rozbehnúť na plný plyn. Druhá polovica roka by sa mala odvíjať v duchu toho, že sa budete pripravovať na nové možnosti, ktoré vám do života vtrhnú. Mali by ste teda plánovať a starostlivo sa pripravovať. Už čoskoro budete mať šťastie na dosah ruky a naozaj si veľa oddýchnete, pocítite to ako úľavu. Vaše veľké sny a priania najskôr splní nebo alebo aspoň ich väčšinu. To, čo vás teda najviac trápilo, v tomto roku definitívne zmiznú. Ďalšie útoky teda už prichádzať nebudú, a ak áno, budú mať miernu podobu, ktorá by vám nemala uškodiť alebo vás vážne ohroziť. Tento rok bude ale stále ešte v duchu doriešenia dlhodobých ťažkostí a problémov, ktoré sa na vás v uplynulých rokoch navalili. Koniec roka 2022 totiž prinesie so sebou definitívne ukončenie starých čias, veľké nové možnosti a hlavne šťastie. Teda mali by ste dobre v tomto roku pripraviť na skvelé obdobie, ktoré vám prinesie veľa darčekov osudu a pozitívnych zmien. Aj keď sa vám v tomto roku uľaví, nemali by ste zaspať na vavrínoch, aby ste nesadli niekomu na lep, stále zotrváva nebezpečenstvo toho, že na vás budú útočiť klamstvá, faloš a podvodníci.

Všetko by ste si teda mali dobre istiť, nerobiť nič bez rady dobrého a múdreho priateľa, alebo dokonca bez pomoci právnika. Držte sa príslovia: Dôveruj, ale preveruj! Aj keď človek alebo problém nemôže vás ohroziť dlhodobo, predsa len by vám mohol ešte priniesť nejaké to sklamanie alebo zbytočnú komplikáciu. Nebojte sa, mali by ste teda týmto rokom prejsť bez vážnejších následkov do toho budúceho, ktorý následne bude patriť hlavne vám. V tomto roku 2022 bude teda namieste dokonalá príprava na šance, ktoré čoskoro prídu. Pokiaľ sa čokoľvek zabrzdí, nestrácajte nádej. Tá správna chvíľa ešte nenastala, ale príde už veľmi skoro! Hovorí o tom, že vám tieto pre okolie možno unáhlené akcie vyjdú tak skvele, že budú v nasledujúcom roku korunované úspechom, v ktorý ste ani nedúfali.

Už žiadne nepríjemné prekvapenia a podrazy, lži a faloš. V živote týchto Panien nastane na niekoľko rokov pokoj a spokojnosť.

horoskop-panna

Znamenie Panna

Charakter o znamení pre muža a ženu.