Horoskop Rak 2021

Horoskop Rak 2021

Milé Raky,
vznikajúca konštelácia síce na vás vyvodzuje tlak, ale ten by vás mal konečne prebudiť k aktívnej činnosti. Dlhé roky ste sa snažili dostať dopredu, ale zatiaľ nie príliš úspešne. Mali by ste teraz prijať boj, pretože máte dobré predpoklady pre to, aby ste boli víťazmi. Získanie lepšieho postavenia a peniaze za to predsa stoja. 

horoskop rak

 Rozbiehajte sa však pozvoľna a pevne verte v svoje schopnosti. Úspech nespadne z neba, budete ho musieť kúsok po kúsku dobývať. A preto nepoľavujte a všetko starostlivo skúmajte. Aj v hromade hlušiny môže byť diamant. Čas je vzácnosť a príliš času zase nemáte, a ak nevyužijete momentu prekvapenie, budú sa vám niektorí snažiť do cesty nastavať prekážky. A v tom sú ľudia ukážkovými majstrami. Potom sa budete musieť na chvíľu zastaviť a odpratávať. A môže sa stať, že sa iní dostanú pred vás. Objednajte si podrobný ročný Horoskop na rok 2021. 

Máte úžasnú schopnosť milovať ľudí, ale s tým prichádza aj možnosť, že sa zraníte. A to veľmi. Preto sa musíte zbaviť ľudí z minulosti, ktorí vás nikdy nemilovali, tak ako ste si mysleli a hľadajte budúcnosť u niekoho iného, kto vás pochopí. 

Milé Raky, vy ste prišli na svet v júnovo-júlovej etape ľubovoľného roka, ste chvíľami ako anjeli, no chvíľami ako čerti. Dokážete byť silne humánni a nápomocní, sladkí ako med, no o pár momentov oplývate pichľavosťou a horkosťou. Dokážete dať ľuďom pocítiť, čo je smiech, ale aj slzy, učíte ľudstvo, čo sú emócie. To je aj zámer vášho znamenia, a aby sa vaša úplnosť rozmnožila, ste dostali do vienka dar Rodiny.  

Práve ten váš emočný boj, ktorý vo vás prebieha takmer dennodenne, spôsobuje vaše zdravotné ťažkosti späté s tráviacim traktom. A preto, naučte sa stráviť svoje emócie a radšej choďte na prechádzky popri slnečnicových poliach. 

Charakteristika Raka

Charakteristika znamenia Rak pre ženu a muža.