Horoskop Rak 2022

Rak 2022

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Milé Raky, 

viacmenej bývate  uzavretí a citliví, potrebujete domov a rodinné zázemie ako svoje útočisko. Máte pestrý život, ste zvedaví a zvedaví, vyhľadávate nové aktivity a ste radi tam, kde sa žije a neustále sa deje niečo nové, zajímavé.

Vašou slabinou je, že nebezpečenstvo podceňujete, tu a tam ešte pridávate polienka a robíte tak situáciu dramatickejšou. Väčšina ľudí vám závidí alebo  nenávidí. Ostražitosť a opatrnosť preto bude namieste.

Šťastena sa však opäť obráti svojou vľúdnou tvárou na vás a začne  sa vám dariť. Hneď so začiatkom roka by ste mali šliapnuť poriadne na plyn a valiť to po ceste života, čo to dá. Jupiter vám bude nahrávať skvelé šance a možnosti, ktoré by ste mali využiť. A to vo všetkých smeroch. Mali by ste teda zabojovať v oblasti pracovnej, súkromnej, zdravotnej, jednoducho všade a vo všetkom, čo vás napadne. Môžete sa teda držať príslovia, že odvážnemu šťastie praje. Hoci to vyzerá dobre, ale ešte sa predložia rôzne účty a nutnosť postaviť sa veľmi tvrdo na pevnú zem a razantne k niektorým životným situáciám a tiež k niektorým ľuďom okolo seba. Nezúfajte, vo finále to bude len pre vaše dobro. Máte možnosť oddeliť zrno od pliev, spoznať tých, ktorí vás len využívajú a škodia vám. Urobte si poriadok v citoch,  toto obdobie prináša tiež silu pobiť sa so svojimi démonmi, a to najmä v podobe zlozvykov a nerestí. Nejedno staršie manželstvo môže čakať renesanciu lásky. Napriek tomu sa nebudte musieť na rok 2022 sťažovať.

Z mnohých posledných rokov, ktorými ste sa museli prebíjať, bude patriť k tým najpríjemnejším. Zaslúži sa o to Jupiter ako symbol šťastia, ktorý vás bude takmer po celý rok sprevádzať. Urobí pre vás naozaj veľa, aby sa vám uľavilo. Prinesie vám mnoho pekných chvíľ a tiež nádej v lepšie zajtrajšky. Všetko zlé je ale vždy na niečo dobré. Nič preto neriešte unáhlene, vsádzajte na solídnosť, slušnosť a inteligenciu, nie na výbuchy emócií. To môže priniesť dôležitý zlom k budúcemu šťastiu, nájdete v sebe silu zbaviť sa toho, čo vás najviac ťažilo a obťažovalo. Načrite do svojho vnútra a nájdite ochotu zdokonaľovať sa, vziať rozum do hrsti, stojí to zato, potom sa netreba  obávať veľkých prekážok a komplikácií.

horoskop rak

Znamenie Rak

Charakter znamenia pre muža a ženu.