Horoskop Rak 2023

Rak 2023

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Taktiež Rakom sa veľmi uľaví. To, čo vás v minulom roku potrápilo, tak sa najskôr začiatkom roka 2023 tomu ešte nevyhnete, ale čas poletí a poženie sa to preč naozaj veľkou rýchlosťou. Už v apríli sa to začne zásadne zmeniť. To znamená, že sa k vám obráti Šťastena svojou láskavou tvárou a bude vás zahŕňať darčekmi a radostnými udalosťami. A v tomto duchu to už bude až do konca roka.

Ak sa teda Rakom podarí odpáliť ten nepríjemný začiatok roku 2023, majú vyhrané. Potom už bude len a len lepšie. Žiadne ďalšie nepríjemnosti od pomalých planét vás obťažovať nebudú. Takže, mali by ste nasadiť svoj bystrý a prezieravý rozum a schopnosť predvídať. Ste obdarení veľkou prezieravosťou a intuíciou, na svoj šiesty zmysel sa budete v podstate až do jesene spoliehať, po celú túto dobu vám budú okolnosti nahrávať, dodávať silu a energiu.

Vyhliadky do budúcnosti sú pre vás veľmi dobré, problémy sa prelomia a až do konca roka zavládne pokoj a pozitívny vývoj udalostí. Preto by ste nemali predčasne strácať nádej, hádzať flintu do žita alebo sa vzdať svojej snahy. Tie správne plody vašich aktivít určite prídu, najskôr v druhej polovici roka. Vhodná doba bude pre sťahovanie, vylepšovanie svojho domova, zmenu zamestnania, ďalšie vzdelávanie sa alebo zdokonaľovanie, tiež pre nové záujmy a koníčky. Čas bude priať aj rozjazdu, namieste bude však veľká trpezlivosť. Touto vlastnosťou príliš neoplývate, a tak to pre vás bude náročné. Občas vám budú udalosti, možno aj ľudia v okolí poriadne hrať na nervy. Preto by ste mali zapracovať na svojej vnútornej rovnováhe a veľa relaxovať, odpočívať, a než začnete čokoľvek riešiť, napočítať aspoň do päťdesiat. Je možné, že pomalé planéty budú pôsobiť potichu a nenápadne a  meniť váš život tak, aby z toho súčasného nezostal kameň na kameni. Nemali by ste prepadať panike.

V druhej polovici roku 2023 nad vami bude držať ochrannú ruku Jupiter. Je to magický štít pred tým najhorším, dokáže zmierniť vplyv ostatných planét. Vhodná doba bude zapracovať na zlepšení životného štýlu a životosprávy a tiež na prevencii proti problémom., ktoré si môžete spôsobiť aj sami.

horoskop rak

Znamenie Rak

Charakter znamenia pre muža a ženu.