Horoskop Ryby 2021

Horoskop Ryby 2021

Milé Ryby,
budete mať na svojej strane podporu planét, ktoré vám vytvoria dobré pracovné podmienky. Ale bez toho, aby ste poriadne zabrali, nič nedokážete, ani keď máte podporu planét. Aj v osobnom živote vás čaká nejaké to šťastíčko, tak sa oň postarajte. A nebojte sa niečo veľa, ale skutočne veľa zmeniť! 

horoskop-ryby

Na pracovisku vás čakajú nejaké novinky, ale nemali by sme sa ich báť. Nebudú ani náhle, ani neprípustné. Na ich zvládnutie dokonca získate pomoc od niekoho zvonku. Takže vám, aspoň na chvíľu, nastávajú pokojné a príjemné časy. Mali by sme ich využiť k tomu, aby sme vybavili aj také náročné veci, do ktorých sa vám dlho príliš nechcelo, alebo ste sa ich dokonca báli. Ale trošku by ste si mali predsa len poponáhľať, pretože sa v diaľke na obzore objavujú aj nejaké problémy. Síce nie tak vážne, aby vám bránili na vašej ceste dopredu, ale nemilosrdne vám ukážu vaše nedostatky, ktoré by ste mali čo najskôr odstrániť. Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2021.

Milé Ryby, jednoznačne sa musíte zbaviť svojich pochybností. Je ťažké sa od všetkého úplne odstrihnúť, a to hlavne vtedy, keď máte okolo seba plno talentovaných ľudí, ale musíte to aspoň skúsiť. Skúste si písať pekné veci, ktoré o vás ľudia hovoria a zistíte, že máte na to, aby ste urobili čokoľvek.  

Vy máte aj v podstate najťažšiu úlohu zo všetkých znamení. Vašou úlohou ako znamenia je pociťovať žiaľ sveta. S ľuďmi však budete súcitiť, a preto im dáte druhú šancu. A preto, keďže máte najťažšiu úlohu, dostali ste do vienka aj najväčší dar, dar  Porozumenia. 

Pod kontrolou treba mať aj svoj nervový systém. Slabá životná zakorenenosť a necítenie pevnosti matky zeme vytvára disharmóniu vo vašom pohybovom aparáte. Často bojujete aj so slabou imunitou, s obezitou a s usádzaním škodlivín v tele. Slabou stránkou je pomyselné plávanie v oblakoch, bez schopnosti uchopiť realitu, čo spôsobuje starosti so zmyslovými orgánmi, s očami a ušami. 

horoskop-ryby

Charakteristika Ryby

Charakteristika znamenia Ryby pre ženu a muža.