Horoskop Ryby 2022

Ryby 2022

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Milé Ryby

vy budete prvé, čo pocítite priazeň Bohov. Zrejme už koncom roka 2021. Šťastie sa na vás povalí, prinesie vám veľa splnených prianí, bez toho, aby ste sa nemuseli usilovať. Stále sľubujú ďalšie ďalšie zmeny, ktoré prinesie osud. A ani to nie je všetko.

Môžete si v tomto roku dokonca dupnúť a skúsiť aj veľa odvážnzch akcií. Mali ste ale zastaviť viac na polovicu roka ako na tú druhú. . Len sa nepúšťajte do projektov, ktoré by vás zaťažili na ďalšie roky. Už teraz by ste mali zistiť na budúcnosť, aby ste si zaistili všetko, čo v tomto novom roku získate. Pozor na zlý odhad situácie a únik z reality. Často máte skreslený obraz o svojom okolí, a tým sa dostávate do nebezpečenstva nielen sklamania, ale tiež sa môžete stať obeťou nejakého podvodu. Zvýšená opatrnosť bude namieste, prinesie doriešenie mnohého, čo vás trápilo. Všetko, čo ste v minulosti obišli alebo tomu prechádzalo, náhle vypláva na hladinu a nezostane nič iné, než riešenie aj veľmi dôležité záležitosti. Niečo vás tlačí k múru a núti, aby ste si urobili vo svojom živote poriadok, všetko možno bolo totiž inak, než ste si mysleli. Bude zobrať rozum do hrsti a poriadne ho držať, ale nemali by ste sa báť. Sľubuje, že to budú zmeny k lepšiemu. Bude len treba sa postaviť pevne na zem a do reality. Aj v partnerských vzťahoch budete mať jasno, budete si konečne vedieť rady. Pre mladšie Ryby to môže znamenať uzákonenie partnerského zväzku, svatbu, prípadne založenie rodiny. Takže, všetky zmeny budú k lepšiemu, pre vaše budúce dobro. Nikde sa nenachádza žiadna planéta, ktorá by vám rok znepríjemňovala.

Preto sa dá povedať, že pre vás bude platiť príslovie: Koniec dobrý, všetko dobré! Ak sa teda postavíte k svojim svojim čestne a nebudete nič odkladať alebo obchádzať, všetko pre vás dopadne na výbornú.

horoskop-ryby

Znamenie Ryby

Charakter znamenia pre muža a ženu.