Horoskop Ryby 2023

Horoskop Ryby 2023

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Ryby sa musia pripraviť na nástup Saturnu. Ten vždy predloží účet za uplynulé roky, väčšinou to býva za posledných 14 rokov. Čo ste obišli alebo nedotiahli do konca, to vám spočíta. Pokiaľ ste naopak boli nedocenení alebo vám niekto ublížil, potom sa dočkáte veľkej satisfakcie.

Saturn je prísny, ale spravodlivý. Dostane  sa každému presne to, čo si zaslúži. Ak je to kvalitné, bude to fungovať ďalej v lepšej podobe, ak nie, dôjde k veľkému škrtu. Teda môžete očakávať aj skúšku vzťahu, pracovnú záťaž, ktorá preverí vaše schopnosti, starosti so zdravím, ktoré vám ukážu, kde ste robili prehrešky. Saturn ale nelikviduje, ten len núti vás byť lepšími, preto je tou najlepšou obranou postaviť sa k jeho lekciám čelom a snažiť sa odstrániť svoje chyby. Nemali by ste, ale na to hrešiť, je to len dočasné. Je to šanca, ako svoje chyby napraviť a zachrániť si kožu. To nabáda k tomu, aby ste na nič nečakali a hneď sa začiatkom roku 2023 sa chopili vesiel a snažili sa zamieriť do bezpečného prístavu, a aby ste cestou robili dobré skutky.  Môžete čakať dokonca aj to, že sa vám splní nejaký váš veľký sen alebo prianie, ktoré máte. Vylepšia sa medziľudské vzťahy, možno očakávať aj nejakú tú mierovú misiu, zmierenie starých sporov.

Nastal čas, aby ste zmenili vo svojom živote všetko, čo sa vám nepáči. Druhá polovica roku 2023, vám môže priniesť dokonca i tie najväčšie dary osudu. Môžete sa radovať, čaká vás jeden z najlepších rokov v živote, ale sa musíte o to zaslúžiť. Pokiaľ teda nie ste spokojní, či budete sebci alebo možno len ľahostajní, najneskôr od jesene sa vám to škaredo osladí.

Je to vynikajúci rok na riešenie zdravotných záležitostí a na zmenu imidžu alebo celej osobnosti. Nič by ste teda nemali odkladať, naopak, mali  by ste sa pokúsiť o veľký životný boom.

horoskop-ryby

Znamenie Ryby

Charakter znamenia pre muža a ženu.