Horoskop Škorpión 2021

Horoskop Škorpión 2021

Milí Škorpióni,
nemožno povedať, že je to práve čas, po ktorom ste túžili a ktorý by pred vami otváral netušené možnosti. Budete síce v určitom útlme, ale nič by ste nemali vzdávať. Zanedlho, po nie príliš dlhej dobe sa začnú veci obracať vo váš prospech, a to vo všetkých oblastiach. Ale nebude to rýchly raketový nástup.

horoskop-skorpion

Síce vám nikto nič zadarmo nedá, ale vďaka i za to, že vám nebude škodiť, keď sa napríklad v zamestnaní budete uchádzať o vedúcu pozíciu. Samozrejme, že akákoľvek cesta dopredu je spojená s najrôznejšími problémami, ale ako škorpióny ste schopní prežiť aj atómový výbuch. Pri všetkých rozhodovaniach by ste sa mali spoľahnúť na váš vyvinutý inštinkt a nemali by ste si nič nechať nahovoriť. A nesnažte sa brániť novinkám, aj keď vám aspoň zo začiatku budú proti srsti, na niečo si budete musieť aj tak zvykať.

Nikam sa neponáhľajte, a hoci, aj keď pôjde všetko pomaly, vedzte, že na konci toho všetkého dôjdete tam, kam ste na začiatku pôvodne chceli. Získaný majetok, ale musíte veľmi starostlivo opatrovať! Nebude na škodu, ak sa vzdáte potreby mať neustále pravdu. Často argumentujete a snažíte sa dostať do polohy víťaza, ale ak to urobíte na úkor vašich vzťahov, nie je to celkom až taká dobrá výhra. Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2021.

Milí Škorpióni, Vy, ako jediné znamenie poznáte ľudstvo tak hlboko, až dospejete k záveru, že ľudia nie sú nič iné ako i ostatné stvorenia sveta. Vy sami budete vo svojom vnútri bojovať so svojimi inštinktmi, až sami nakoniec zablúdite a zídete zo svojej cesty. Napriek tomu ste dostali do vienka  ten najdôležitejší dar, Účel.

Ako vodné znamenie ste najčastejšie sužovaní ochoreniami, ktoré sú spojené s lonovou oblasťou a možno začínate aj chátrať z iných viacerých dôvodov. Prvým je, že nedokážete len tak byť, ľahko, slobodne a splývavo. Ustavične sa čímsi zaoberáte, a tak vnútri seba prechovávate chaotické energie spôsobujúce disharmóniu v orgánoch. Druhým kľúčom sú strachy a fóbie, ktoré sa však prejavujú len zriedka, no a treťou príčinou sú problémy v citovej a ľúbostnej sfére. Pichľavci len málokedy jestvujú v uspokojivých zväzkoch. Naberte energiu a dobite sa sledovaním ohnivého východu alebo západu slnka. Vaše vnútro to prežiari, len smelo do toho. 

horoskop-skorpion

Charakter Škorpióna

Charakteristika znamenia Škorpion pre ženu a muža.​