Horoskop 2021

Horoskop Škorpión 2021

Horoskop Škorpión 2021

Týmto jedincom prinesie postavenie planét len samé priaznivé udalosti. Budú sa radovať a tešiť po celý rok, nič by im ich príjemné rozpoloženie nemalo pokaziť. Môžu sa tešiť len na pria­teľské ovzdušie a milé udalosti, na ktoré budú dlho spomínať. Všetci títo jedinci by si mali vychutnať priaznivé obdobie, ktoré im bu­de vnášať do života samé pozitívne zmeny, riešenie sa bude ponúkať v podstate samo a nič by nemalo ohroziť ich pohodu, pokoj a dušev­nú vyrovnanosť. Mali by  využiť priaznivú konšteláciu k tomu, aby si doriešili tie problémy, ktoré ich trápia. 

horoskop-skorpion

Nech sa deje v živote týchto jedincov tento rok čokoľvek, mali by mať na pamäti, že Saturn sa snaží urobiť v ich živote poriadok a snaží sa ich zbaviť toho, čo je už nefunkčné, bezduché, neplodné, čo ich už neobohacuje, ale naopak ich vyčerpáva. Saturn koná dôležitú očistu, aby na mieste starých vecí mohli vznikať myšlienky a hodnoty nové. 

Roku 2021 pocítia Škorpióni radosť z toho, čo sa v ich živote stalo a že sa to vôbec stalo, konečne uveria, že všetko, čo sa v ich živote udialo, bolo prospešné. Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2021.

Všetci títo jedinci  majú pred sebou rok, v priebehu ktorého si budú mu­sieť urobiť v určitých záležitostiach poriadok, a to veľmi tvrdo. Prepožičia im Saturn dočasne bojov­nosť, zdravú bezohľadnosť a nekompromisnosť. Do roku 2021 by nemali vstúpiť nepripravení, a tak by si mali zatiaľ dobre rozmyslieť kroky, ktoré podniknú, aby dosiahli svojich cieľov a využili to čo najviac. Pokiaľ sa im nebude dariť hneď všetko presadiť, nemali by strácať trpezlivosť a nádej, tá správna chvíľa ešte nenastala, aby svoje schopnosti predali maximálne. Ten vhodný čas príde najskôr okolo Vianoc 2021 a hlavne v priebehu celého nasledujúceho roku. Tak by sa v roku 2021 mali nechať in­spirovať novými myšlienkami, nápadmi a možnosťami, mali by veľa ex­perimentovať a hľadať.

homera-radi

Možno už v tomto roku sa budete musieť vyrovnať s istou citovou stratou. Čím rýchlejšie sa vám to podarí, tým lepšie pre vás. Nežite v spomienkach, žite prítomnosti! A prítomnosť je krásna, tak sa z nej tešte! Taktiež obavy z budúcnosti nie sú na mieste. Čím viac naplno si vychutnáte dobroty života, ktorých sa vám dostáva plným priehrštím, tým dlhšie vám to aj zostane. Intuícia je vám v tom všetko nápomocná.

horoskop-skorpion

Charakter Škorpióna

Charakteristika znamenia Škorpion pre ženu a muža.​