Horoskop Škorpion 2022

Škorpion 2022

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Milí Škorpióni,

rok 2022 bude pre vás úľavou. Ten predošlý na vás útočili planéty, ktoré vás pripravili o pokojný spánok. Všetko sa dostane  do pozitívneho postavenia a bude vám teda šťastie, priať, nepríde len úľava, ale tiež veľa darčekov osudu, ktoré vám budú v tomto období prinášať životný optimizmus.

Má to však aj svoju chybičku, môžete sa dostať do takého stavu, že sa nebudete vedieť a môcť rozhodnúť. Nebude vhodná doba prehnane presadzovať svoje záujmy alebo sa snažiť improvizovať alebo snáď bosou nohou dráždiť hady v podobe nadriadených alebo dokonca partnerov. Mali by ste sa venovať tomu, aby ste dobre plánovali a istili si všetko, čo ste dosiahli, to hlavne do budúcnosti. Saturn vás bude držať trochu vo svojich kliešťach, preto bude potrebné zostať radšej pri zemi a nenechať sa strhnúť nadšením iných. Žiadne dôležité rozhodnutia nerobte bez konzultácie s dobrým a múdrym, najlepšie tiež skúseným kamarátom alebo priamo odborníkom. Prvá polovica roka 2022 by pre vás mala byť veľmi príjemná a nádejná. Stále ešte je výborná konštelácia planét a tá sľubuje pozitívne zmeny a nové možnosti, šance a príležitosti. Na vás by sa mali skrátka hrnúť zaujímavé aktivity, ktoré by ste rozhodne nemali odmietať. Mali by ste teda chodiť veľa do spoločnosti, je veľká šanca, že narazíte na ľudí, ktorí budú vplyvní a budú pre vás veľmi prospešní do budúcnosti, a to v mnohých smeroch . Tento rok sa proto môže pre vás stať veľkým odrazom do úplne iných sfér a svetov. Buďte preto aj v strehu, aby ste si zbytočne nenarobili nepriateľov, ktorí by sa mohli potom postaviť proti vám a uškodiť. V druhej polovici roka 2022 vás možno prekvapia rýchle a nečakané zmeny, až zázraky, v aké ste vôbec nedúfali alebo vôbec nečakali. Toto obdobie bude prinášať len samé šťastie, radosti a darčeky osudu, o ktoré sa nebudete musieť vôbec snažiť. A ani to nie je všetko, môžete si byť istí, že vám vaše šťastíčko a všetko, čo v tomto roku získate, zase neunikne. Saturn jednoducho bude taký ustalovač vášho šťastia, aby vám vydržalo.

Vynikajúci rok bude teda na zmenu, či zamestnania, na riešenie problémov so životným partnerom, je veľmi vhodný aj na sobáš a na založenie rodiny, tiež na začiatok nového podnikania a na veľké finančné transakcie. Ak vás trápili alebo trápia zdravotné problémy, môžete sa tešiť na zlom k lepšiemu. Všetky nebezpečenstvá budú zažehnané, konštelácie o tom hovoria, že všetko dobre dopadne.

horoskop-skorpion

Znamenie Škorpión

Charakter znamenia pre muža a ženu.