Horoskop Škorpion 2023

Horoskop Škorpion 2023

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Ak niečo riešiť, potom rýchlo hneď po Novom roku! Prvá polovica roka bude pre  Škorpiónov horšia ako jeho druhá polovica. Pomalé planéty vám neveštia nič dobré. Zobrazia sa komplikácie a to znamená hlavne opatrnosť. Nepodceňovať prípadné nebezpečenstvá a nepreceňovať svoje sily. Rozhodne nebude doba vhodná na riskovanie všetkého druhu. Aj zdravotné problémy by sa mohli vypomstiť alebo zdramatizovať. Situácia bude dramatická , takže bude namieste zvlášť veľká ostražitosť voči náhodám, a proti tým sa ťažko bojuje. Možno sa kvôli nim ocitnete na niekoľko týždňov doslova v kliešťach. Našťastie vás planéta Saturn dokáže chrániť. Od jesene sa vám uľaví. Žiadna sláva to síce nebude, ale vo finále je vo vašich silách sa s problémami pobiť a nebezpečným obdobím preplávať.

Bude to síce občas tesné, ale Saturn bude dohliadať  a bude chrániť. Nebude dobré podceňovať akékoľvek problémy, nebude doba riskovať alebo podceňovať akékoľvek nebezpečenstvo, Šťastena sa nezdrží dlho na vašej strane. Nemôžete si dovoliť to, čo doteraz. Nepreceňujte svoje sily, nie je na to vhodný čas, mohlo by sa vám to veľmi vypomstiť. Namieste bude odpočinok, veľa relaxácie, nerozčuľovať sa, neriskovať, držať sa pohody, dobrých priateľov a rodiny. Snažte sa teda všetky možné nebezpečenstvá eliminovať a nedať im príležitosť, berte to ako životnú skúšku.

Budete sa musieť postaviť problémom, ktoré ste doteraz odkladali. Tiež to, čo vám do tejto chvíle prechádzalo, nebude už v poriadku. Zdravotné problémy sa môžu aj zhoršiť, a nezostane nič iné ako urobiť razantné kroky, aby ste sa svojich aj doterajších zlozvykov zbavili.  Vás  to pritlačí k múru, už nebude možné fajčiť cigaretu jednu za druhou, nebude možné piť alkohol ako skôr, zmeny prídu aj v životnom štýle a životospráve. Príjemnou správou pre vás ale je, že vám tento krok dopomôže k tomu, aby ste mohli ďalej pokračovať v lepšej a zdravšej podobe života, čo prinesie duchovný rast, možno aj vzťah k ezoterike a táto premena zvyšuje schopnosť čerpať energiu aj z prírody.

horoskop-skorpion

Znamenie Škorpión

Charakter znamenia pre muža a ženu.