Horoskop Strelec 2021

Horoskop Strelec 2021

Milí Strelci,
už ste sa o sebe niečo dozvedeli ? Podarilo sa Vám získať potrebné kontakty, môžete prijať veľké výzvy, ktoré pred vami stoja. Máte sebou skutočne netušené možnosti a bola by škoda ich nevyužiť. Budete ale musieť v osobnom živote niečo podstatné zmeniť.

horoskop-strelec

 Zdá sa, že sa kryštalizuje aj nejaký problém s vernosťou. Obzory pred vami sa rozjasnia a máte dostatok síl na to, aby ste niekam došli. Raz treba začať, nič neodkladať a asi by ste mali začať so zamestnaním, tam je situácia najjasnejšia. 

Čo bolo v minulosti, viete veľmi dobre, a tak by ste sa mali radšej zamerať na budúcnosť. Takže si pripravte podrobný postup a začnite. Základná podmienka pritom je, aby ste mali pre váš rozvoj dostatok slobody a nezávislosti. Ale neočakávajte príliš hladký priebeh alebo veľkú podporu od ostatných. Ak preceníte svoje sily a budete po niekoľkých sľubných krokoch príliš namyslení, mohlo by sa vám stať, že narazíte na zatvorené dvere. 

Radi strieľate svoje ohnivé šípy do okolia, bude ale lepšie ak sa vyhnete neustálemu flirtovaniu a pribrzdíte. Je možno ťažké vzdať sa niečoho, v čom ste tak dobrí, ale v určitom okamihu to nie je spravodlivé k ľuďom okolo vás a určite nie k vášmu partnerovi. Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2021.

Milí Strelci, máte schopnosť na chvíľku sa dotknúť mnohých životov a spoznáte, že v každom jednom živote, ktorého sa dotknete, je nepokoj. Preto, ako znamenie Strelca ste dostali dar Nekonečnej Hojnosti, ktorou dosiahnete ďaleko a do každého temného kúta prinesiete Svetlo. Tým ste ustavične pod tlakom. Interné prepätie ovplyvňuje tráviaci trakt, najmä však pečeň. 

Ako ohniváci máte časté problémy s metabolizmom, a preto ste buď pribraní alebo extrémne chudí. Váš strach zo záväzkov ústi do nepokojných nôh a v tom vám pomôže cvičenie. Nie hocijaké cvičenie, ale cvičenie pod holým nebom, ktoré prináša fantastický okrídlený pocit slobody.

horoskop-strelec

Charakter Strelca​

Charakter o znameni strelca pre muža čí ženu sa dozviete viac tu.