Horoskop Strelec 2022

Strelec 2022

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Milí Strelci,

väčšinou beriete život z tej lepšej stránky, máte väčšinou v živote šťastie, ste takpovediac aj miláčikmi Šťasteny, no napriek tomu budú pre vás náročné prvé tri mesiace roku 2022. Vaše záležitosti, plány a želania sa zastavia a vám sa nebude dariť pohnúť ľady. Z toho vznikne podráždenie, ale nemali by ste však strácať svoj povestný optimizmus, pretože sa všetko rýchlo na lepšie obráti.

Vaše záležitosti sa pohnú vpred a vo váš prospech. Čaká vás celkom priaznivý rok, ktorý pre vás bude veľkou psychickou úľavou. To, čo vás v uplynulých rokoch veľmi potrápilo, sa v nasledujúcich mesiacoch podarí priaznivo vyriešiť alebo zmiernit. Možno môžete očakávať aj veľmi šťastné a pozitívne udalosti, ktoré na vás len  čakajú. Nemali by ste preto otáľať, konečne prišiel vhodný čas presadiť svoje záujmy a ukázať, čo všetko viete. Bude vhodná chvíľa, využite svoj výborný šiesty zmysel, ak sa naskytne príležitosť, chopte ju rýchlo za pačesy a už nepustite. Nemali by ste teda sedieť doma, ale vyraziť do spoločnosti, najmä tam, kde by ste mohli stretnúť vplyvných a mocných ľudí, ktorí by vám mohli pomôcť realizovať vaše sny a tajné priania. Rok sľubuje nové možnosti, napríklad priaznivý zlom v živote, ktorý vedie k budúcemu šťastiu. Takže milí Strelci, nemali by ste v tomto roku lenivieť, ale stať sa statočnými a odvážnymi. Oplatí sa vám aj niečo riskantnúť, možno vás to privedie k novému životnému rozhraniu. Môžete mať niekedy pocit, že ste sa dostali do začarovaného kruhu alebo máte nohy ako v betóne. Pozitívnou správou však je, že sa do dobrého a veľmi sľubného postavenia v tomto roku dostanete a Vyššia spravodlivosť a Božie mlyny melú vo váš prospech. Keď to jednoducho nepôjde a budete tlačiť márne na pílu, bude najlepšie, keď sa na svoje zúfalé úsilie a súboj s veternými mlynmi nakoniec vykašlete a prenecháte všetko vesmíru. Ten sa už postará, aby všetko skončilo pre vaše budúce dobro. Rok 2022 by mal byť rokom hlavne trpezlivosti a tiež plánovania. Prvá polovica roku 2022 bude stále ešte v duchu doriešenia a skrotenia problémov, ktoré na vás v uplynulom období doľahli. Ešte stále vás to môže nútiť tvrdo bojovať o svoje záujmy, zjednať si spravodlivosť a dosiahnuť svoje istoty. A to vo všetkých oblastiach. Zatiaľ si nemôžete dovoliť to, čo doteraz. Nepreceňujte preto svoje sily. Namieste bude odpočinok, veľa relaxácie, nerozčuľovať sa, príliš neriskovať, držať sa pohody a svojich dobrých priateľov a rodiny. Snažte sa teda všetky možné nebezpečenstvá eliminovať a nedať im príležitosť.

V druhej polovici roka nebude čas vhodný na zmenu zamestnania, finančné transakcie, pôžičky a rizikové aktivity, pozor aj na partnerské krízy, ktoré by mohli vyústiť až vo veľké nepríjemnosti. Nestrácajte však optimizmus, ten vám dodáva silu riešiť problémy, ste odolný voči čomukoľvek, s ním ste plní sily a odvahy. Tak hlavu hore a pevný krok.

horoskop-strelec

Znamenie Strelec

Charakter o znameni strelca pre muža čí ženu sa dozviete viac tu.