Horoskop Strelec 2023

Horoskop Strelec 2023

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Čaká vás priaznivý rok, ktorý bude psychickou úľavou. To, čo aj vás v uplynulých rokoch veľmi potrápilo, sa najmä v prvej polovici roka podarí priaznivo vyriešiť alebo zmierniť. Možno očakávať aj veľmi pozitívne udalosti. Až do apríla vám bude Jupiter prinášať do života samé pekné darčeky osudu. Možno dokonca aj také, ktoré vôbec nečakáte. Saturn vás pritlačí síce k stene, ale vy si určite dáte povedať, aby ste na sebe zapracovali.

Nemali by ste otáľať, konečne prišiel vhodný čas presadiť svoje záujmy a ukázať, čo všetko viete. Jupiter vám ponúkne zaujímavé možnosti, nemali by ste teda sedieť doma, ale mali by ste naopak vyraziť do spoločnosti, najmä tam, kde by ste mohli stretnúť vplyvných a mocných ľudí, ktorí by vám mohli pomôcť realizovať vaše sny a tajné priania. Nemali by ste teda v tomto roku leniť, ale stať sa statočnými a odvážnymi. Vyplatia sa vám aj veľmi riskantné až hazardné akcie.

Môžete tešiť na vydarený rok, na ktorý budete s radosťou spomínať. Tento rok sa pre vás môže stať veľkým odrazom do úplne iných sfér a svetov. A ani to nie je všetko. Vynikajúci rok bude na zmenu zamestnania, na doriešenie životného partnera, je veľmi vhodný na sobáš a na založenie rodiny, tiež na podnikanie a na veľké finančné transakcie.

Uplynulý rok si na vás možno zmlslo hneď niekoľko škodcov zároveň. Veci sa rôzne komplikovali, ale hlavne bolo často všetko inak, než ste si plánovali. Vynikajúca konštelácia je na zapracovanie na svojom zdraví, zbavení sa zlozvykov, začiatok úspešných diét alebo nový šport. Aj súhra náhod, kúzla a čary budú teda na vašej strane. Aspekty planét pôsobia na vás priaznivo, mohli by z vás vykresať aj to, čo vôbec netušíte, že viete a čoho ste schopní. Vhodná doba je na štúdium a vzdelávanie sa, a to nielen u mladých.

horoskop-strelec

Znamenie Strelec

Charakter o znameni strelca pre muža čí ženu sa dozviete viac tu.