Horoskop 2020

Horoskop Váhy 2020

Váhy 2020

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Váhy v roku 2020 naštartujú nové možnosti v zamestnaní a to im poskytne možnosť pohnúť sa dopredu. Je to doba, kedy im bude na chvíľu priať šťastena, a preto by sa mali rýchlo sústrediť na to, čo chcú, ako chcú naplniť svoje nádeje a sny. Ich intuícia funguje bezchybne, dokážu premýšľať netradične, sú schopní navrhnúť nové projekty, získať pre nich potrebnú podporu a začať ich realizovať. Budú asi musieť opustiť ich tradičné váhania, vyhrnúť si rukávy a pustiť sa do toho. Ostatní im dôverujú a nemali by ich sklamať.

Niečo však asi budú musieť v tejto vzrušujúcej dobe obetovať, napríklad aj v oblasti financií alebo v osobných vzťahoch. Ale je potreba pevne veriť, že sa to nakoniec oplatí! Ak budú postupovať síce opatrne, ale s potrebnou vytrvalosťou, získajú nové skúsenosti a rozšíri sa výrazne ich pohľad na svet. To Váhy môže viesť až k zásadnej revízii toho, čo by radi urobili so svojou kariérou a ďalšími vecami v živote, napríklad aj osobnými.
Je potreba sa snažiť predovšetkým urobiť vo svojich veciach poriadok. Musí odstrániť z ich mysle aj z ich okolia všetko, čo ich doteraz ťaží, čo im bráni v úspechu, čo ich vyčerpáva. Jedine tak si uvoľníme priestor pre nové myšlienky a nový priestor k ich rozvoju.

Saturn im dodáva dostatok sily a energie, a tak môžeme byť absolútne nemilosrdní. K sebe, ale aj k iným. Najskôr by si Váhy mali vybaviť všetky staré resty a potom sa zbaviť všetkých príživníkov. Na to, aby premohli všetkých ich nepriateľov, dostatok síl mať nebudú a tak niektoré radšej chvíľku nechajú v šuplíku.

Do budúceho roka by Váhy mali vstúpiť kompletne pripravení a v dobrej zdravotnej kondícii. Budú však pre oboje musieť veľa urobiť. Najmenej je sa na niečo pozrieť, niečo si prečítať a udržiavať kondíciu. Je potreba počítať aj s tým, že nie všetko budú môcť ihneď presadiť, že nie všetko sa im bude spočiatku dariť, a tak by nemali strácať trpezlivosť a nádej. Príde čas, kedy budú môcť to, čo vedia, poriadne predať. Výrazne to ovplyvní ich život, a to ako po profesionálnej, tak i osobnej stránke. Premena bude síce bolestivá, ale je potrebné ju postupne absolvovať. Môžu očakávať určité napätie v zamestnaní a aj v partnerských vzťahoch môžu vznikať konflikty. Navyše sa zrejme z duševného i telesného napätia objavia nejaké zdravotné ťažkosti.

TIP HOMÉRY

Bude to obdobie, kedy by Váhy mali aspoň trochu zmeniť svoj základný prístup k riešeniu ich problémov.
Ale aj naďalej nič neuponáhľať, všetko si dôkladne premyslieť a dvakrát merať. Hlavne žiadne zbrklé kroky alebo skratové rokovania!

horoskop-vahy

Znamenie Váhy

Charakter znamenia pre muža a ženu.