Horoskop Váhy 2021

Horoskop Váhy 2021

Milé Váhy,
nebude to jednoduché obdobie bez akýchkoľvek treníc. Preto si musíte veľmi rýchlo odhodiť nejaké závažie, ktoré vlečiete a ešte máte na svojich nohách, a hlavne odstrániť polená z cesty. Až potom si ako prvé budete môcť vytvoriť potrebné predpoklady pre ďalší rozvoj. 

horoskop-vahy

Predovšetkým musíte najskôr presvedčiť sami seba, že ste schopní prevziať nejakú zodpovednosť, a že to bude pre vás prínosom. Niečo nové ste sa dozvedeli a sami máte dosť výborných nápadov, ktoré by stáli za to realizovať. Tiež váš osobný život sa potrebuje trochu zmeniť a v neposlednom rade čakajú vás aj nové, zaujímavé známosti. Takže s chuťou do toho! Využite voľný čas k dôležitým rozhovorom, ktoré by vám mali spresniť vaše ciele a aj ukázať cestu k ich dosiahnutiu.

Nepodliehajte vrodenej ľahkomyseľnosti a preskúmajte, či máte všetky skrutky správne dotiahnuté, či máte dosť paliva. Než začnete jazdu, musíte byť plní energie a úplne fit. Takže, skúste sa aj poučiť a naučiť, že problémy iných ľudí sa vás netýkajú. Je normálne, že rady pomáhate svojim blízkym a pomáhate im riešiť ich problémy, pretože ste empatický, čo je dobrá vlastnosť, no môže to byť veľmi vyčerpávajúce. Radi slúžite druhým, pripomínate im ich povinnosti voči druhým, a aj uvedomovať dôsledky ich konania. Na konci dňa sa toho však zbavte a starajte sa sami o seba. 

Ocitáte sa často aj tam, kde sú nezhody a nesváry, a preto, aby ste boli v tom úspešní, dostali ste do vienka ako dar Lásku. 

Milé Váhy, septembrovo-októbrové bytosti, ste často medziľudskými vzťahmi atakované a to vám sadá na obličky, ako párový orgán. Dôvodom sú ľúbostné útrapy, ktoré prežívate, no na ktoré sa neviete pozrieť cez prizmu absolútnej pravdy. Pod kontrolou treba mať aj cukor v krvi. Nerozhodnosť, ktorá sa vám pripisuje, zvykne ústiť do bolestí chrbta, najmä na úrovni krížov. Nevzdávajte sa ľahko a všetku negatívnu energiu skúste odvádzať pozorovaním vodopádov, prípadne skočte a okúpte sa v nich. Je to veľmi osviežujúce. 

horoskop-vahy

Charakter Váhy

Povahe znamenia Váh pre ženu a muža.