Horoskop Váhy 2022

Váhy 2022

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Milé Váhy,

hoci nad vami drží ochrannú ruku ešte stále Saturn, chápadlá nového roka sa začínajú ukazovať a vystupovať zo svojho tieňa. Napriek tomu, že sa o vás hovorí, že ste harmonickí, nekonfliktní, každý svoj krok zvažujúci, v tomto roku vás bude čakať nepríjemná skúška a problémy, s ktorými sa budete musieť statočne pobiť.

Vo vašom vnútri sa však skrýva veľká sila, pevná vôľa a neuveriteľná vytrvalosť, s akou idete za svojím cieľom, keď vám na niečom naozaj veľmi záleží. Dokážete sa porvať s osudom, prekonávať obrovské prekážky a prežívať aj vo veľmi ťažkých podmienkach. Rok 2022 však nebude vhodný k riskantným aktivitám. Nebude to rozhodne prechádzka ružovým sadom, bude sa vám predkladať jeden účet za druhým a bude sa na vaše bedrá nakladať veľa práce, starostí a problémov, ktoré budete musieť riešiť. Všetky skúšky budú pre vás výzvou a stanete sa z ich pomocou lepší a dokonalejší, nevznímajúc pracovnú stránku. Tento rok teda pre vás bude veľkou šancou pustiť sa do všetkého, čo vás doteraz brzdilo. Božie mlyny vás odmenia podľa vašich zásluh. Pokiaľ ste boli nedocenení, príde čas, kedy budete za svoje úsilie odmenení. Tam, kde vám niekto v minulosti ublížil alebo uškodil, sa dočkáte satisfakcie. Ani vám neškodí žiadna pomalá planéta, ktorá obťažovala v uplynulých rokoch, už čiastočne stráca svoju moc a Vyššia spravodlivosť stojí v priaznivom postavení. Tejto priazne by ste mali náležite využiť. Nebude teda čas vhodný k dlhému rozmýšľaniu sa, ako býva u Váh zvykom, ale naopak bude čas vhodný k rýchlej akcii a k odvážnym činom. Tým sa vám v tomto roku rozhodne veľmi uľaví. Rok vás podrobí životnej skúške, pravdou ale je, že vás už nebudú atakovať nečakané zmeny, nepokoj a otrasy. Najmä v prvej polovici roka, by ste mali využiť pozitivneho vplyvu planét, aby ste si vyriešili to, čo sa vám v uplynulých rokoch vymklo z rúk, alebo kde sa vám život skomplikoval. Vhodná doba bude na riešenie partnerských problémov, ťažkostí v zamestnaní a tiež zlepšovaní svojho zdravia, zbaviť sa aj zlozvykov. Pokiaľ sa vám teda v tomto roku nebude dariť podľa vašich predstáv, sú pred vami veľké nádeje a výhliadky do blízkej budúcnosti. Tento rok sa pustite do  plánovania a pripravujte sa na presadenie svojich veľkolepých plánov. Vaša veľká šanca príde čoskoro, rok prinesie veľa dobrého, hlavne možnosť dostať sa z problémov, ktoré vás trápia. Cez všetky pozitívne aspekty a pocit, že je všetko v poriadku, by ste napriek tomu nemali zaspať na vavrínoch. Neprepadajte mrzutosti a beznádeji, keď sa veci nebudú vyvíjať úplne podľa vašich predstáv. Nech sa budete snažiť akokoľvek, budú sa vám diať aj zlomyseľnosti, a to vás bude veľmi rozčuľovať.

Hlavne nebuďte preto podráždení a protivní na svojich blízkych, oni za to nemôžu. Čaká vás niekoľko rokov, počas ktorých zmeníte všetko a možno aj zhoríte. Ale nech sa deje vo vašom živote čokoľvek, nezabudnite, že nakoniec vstanete z popola ešte krajší a silnejší.

horoskop-vahy

Znamenie Váhy

Charakter znamenia pre muža a ženu.