Horoskop Vodnár 2021

Horoskop vodnár 2021

Milí Vodnári,
ani sa nenazdáte a nastane čas obratu. Budete asi musieť na nejakú dobu odísť a zabudnúť na vaše hračičky aj voľkanie, ktoré sa už do značnej miery opotrebovalo, a v práci vážne zabrať. 

horoskop-vodnar

Nečakajte však žiadne zázraky, bude veľkým úspechom, keď uhájite existujúce pozície a trochu ich rozšírite. Našťastie máte dostatok energie na to, aby sme prekonali nečakané prekážky, ktoré sa objavia v zamestnaní. A ak to nepôjde hneď, tak o niečo neskôr, nejakú vedľajšiu cestičku nájdete.  Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2021.

Vaša ctižiadosť a vaše sebavedomie vám predsa nedovolí stáť a pozerať sa, ako idú iní dopredu. Ale s  krátkou prestávkou na rehabilitáciu svojich síl by ste mali počítať. Život nie je len práca a úspechy z nej, sú predsa aj iné činnosti, však, ktoré tiež prinášajú radosť, nabíjajú vás energiou a posilňujú vaše sebavedomie. A nezabúdajte na to, že dobré pracovné výsledky sú značne podmienené dobrým rodinným zázemím a že máte aj v tejto oblasti určité povinnosti. 

Milí Vodnári, môžete sa  vzdať aj pocitu, čo vám problém možno neurobí, že sa musíte každému zavďačiť. Lebo nemusíte. Ani trochu. Nemusíte sa každému prispôsobovať a urobiť všetko preto, aby boli okolo vás všetci spokojní, práve naopak. Vy musíte byť spokojní, aby ste správne fungovali. 

Máte zaujímavé predstavy o budúcnosti, vďaka ktorým si ľudstvo uvedomí aj iné možnosti. Budete možno sčasti trpieť osamelosťou, ale, aby sa vám ako znameniu Vodnára podarilo priviesť ľudstvo k novým možnostiam, dostali ste do vienka dar Slobody. Vďaka nej môžete pokračovať v službe ľudstvu kdekoľvek tam, kto vás bude potrebovať. 

Ste značne svojskí, a preto sa často neviete úplne začleniť do spoločnosti. Často ju považujete za nudnú. Práve medziľudské trampoty, ktoré prežívate, ovplyvňujú aj váš zdravotný stav. Ako vzdušní jedinci bývate atakovaní srdcovo-cievnymi neduhmi. Nízky či vysoký krvný tlak je vašou súčasťou a vaše životné balansovanie súperí aj s inými pevnými časťami organizmu. A čo na to najlepšie zaberá, predsa cestovanie. Nabrať odvahu, zbaliť ruksak a kam, to záleží od vás.

horoskop-vodnar

Charakteristika Vodnára

Povaha znamenia Vodnár pre muža čí ženu.