Horoskop Vodnár 2022

Vodnár 2022

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Milí Vodnári,
pre vás bol už predošlý rok veľmi nepokojným až búrlivým. Do tvojho znamenia totiž vtrhol Jupiter, čo bolo veľké šťastie, lebo to bolo práve on, čo sa odrazilo a odrážalo všetko nebezpečenstvo. To vás ale nemusím desiť. Saturn, ktorý prináša ťažkosti a starosti, sa už vzdialil a jeho vplyv sa veľa zmiernil a jeho vplyv zoslabol. A útoky na vás už nie sú tak nebezpečné. Aj tak by ste mali mať radšej na pozore.

Zrejme si možno aj ďalej pripadať ako na hojdačke, raz hore a druhýkrát dole. Budete nútení si zrekapitulovať svoj život a vyvodiť dôsledky z toho, čo sa vám v živote deje. Predložia sa vám účty za všetko chybné, čo ste v živote urobili. Čo vám až doteraz prechádzalo, to teraz bude potrestané. A naopak, ak ste boli nedoceneíi, ušliapnutí, potom sa dopátrate Vyššej spravodlivosti, aby ste boli konečne docenení a ocenení za svoju prácu. Do života sa vám chystá vtrhnúť hotový hurikán, môže to byť plavba veľmi nepokojnými vodami, na to si treba dať pozor. Tento rok vám ukáže, kde všade máte slabiny a kde môžete v nasledujúcich mesiacoch čakať zmeny. Ak chcete ešte niečo zachraňovať, potom by ste si mali vyhrnúť rukávy a pustiť sa do akcie hneď. Bude držať sa potrebné reality, nič nenechávať osudu. Takýto prístup prinesie ešte veľa pekného a zároveň odvráti možné nebezpečenstvá, ktoré by vám mohli hroziť. Božie mlyny melú spravodlivo, preto prvá polovica roku je pre vás skúsenosťou, tá druhá sa obráti k lepšiemu a Šťastena začne pracovať pre vás. V prvej polovici roka by ste mali šliapnuť na plyn a tiež vďaka svojej obozretnosti sa pokúsiť zvrátiť vývoj udalostí na svoju stranu. To svedčí potom o dlhodobom priaznivom vývoji a vypovedá o veľkej schopnosti vysporiadať sa so starými alebo zdĺhavými problémami. Druhá polovica bude skvelá tiež na rôzne riešenia a všetko začne priaznivo pracovať pre vás. Vhodná doba bude na vylepšenie svojho imidžu, zmeny v životospráve alebo zbavenie sa zlozvykov, ako je fajčenie, alkohol a pod. Pozor, taktiež nebude vhodná k povýšenému jednaniu. Všetky také aktivity sa vám v tomto roku môžu vrátiť a vypomôcť.

Vhodná doba bude pre sťahovanie, vylepšovanie svojho domova, zmena zamestnania, ďalšie vzdelávanie sa alebo zdokonaľovanie, tiež pre nové záujmy a koníčky. V tomto celkom skvelom období, môžete mať až pocit, že ste vždy z mŕtvych. Tak, šliapnite na plyn, máte pred sebou celkom uspokojivé výhliadky,
záleží len na vás.

horoskop-vodnar

Znamenie Vodnár

Podorobná charakteristika vodnarov pre muža a ženu.