Horoskop Vodnár 2023

Horoskop Vodnár 2023

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Pre mnohých Vodnárov bude rok 2023 náročným obdobím. Nebude však trvať po celý rok, ale len dva až tri mesiace, zato to bude pravdepodobne naozaj šialené.

Do roku 2023 vkročíte priaznivo a najskôr sa vám bude dariť, okolnosti vám naservírujú zaujímavé možnosti a bude sa zdať, že vás čaká prechádzka ružovou záhradou. Je dôležité nezaspať na vavrínoch, pretože na vás čaká veľmi náročná skúška, ktorou by ste nemuseli prejsť. Pokiaľ teda chcete čokoľvek riešiť, musíte to urobiť okamžite po novom roku a je nutné šliapať na plyn do konca marca. Môžete čakať minimálne nepríjemné prekvapenie, nie je vylúčené, že vám podtrhne nohy.

V apríli až júli, budete ako na vlnách, čo je súhra náhod, ktorá nebude na vašej strane. Môžu to byť rôzne nepríjemné situácie, nebezpečná pasca a vy v žiadnom prípade nesmiete dať osudu príležitosť, aby zaťal pazúr. Od augusta to bude  lepšie. A tak to už vydrží až do konca roka.

Pozor najmä na zdravie, tiež nerobiť unáhlené zmeny v zamestnaní, nerozchádzať sa s dlhodobým partnerom kvôli niekomu, koho dobre nepoznáte. Doba nebude vhodná k pôžičkám a veľkým finančným investíciám, celkovo otázka peňazí bude veľmi horúca. Hlavne by ste si mali istiť všetko, čo ste doteraz získali. Aj svoj majetok. Nič neodkladať a žiadne nebezpečenstvo nepodceňovať. Bude potrebné sa maximálne chrániť. Bude to skutočne náročný čas. Vy sa ale viete so zmenami a problémami pobiť, máte v sebe veľkú schopnosť improvizovať a prežiť aj v neuveriteľných podmienkach. Pokiaľ týmto obdobím prejdete bez následkov, nasledujúci rok 2024 už bude lepší.

horoskop-vodnar

Znamenie Vodnár

Podorobná charakteristika vodnarov pre muža a ženu.