Horoskopy v novinách

Ak je astrológia skutočná, prečo sa môj horoskop z novín tak často mýli?

Horoskopy, ktoré čítate v novinách alebo online, sú veľmi zjednodušujúce, založené na náznakoch slnka, keď ste sa narodili. 

Existuje 12 znameníExistuje 7,53 miliardy ľudí. Aj keby všetky slnečné znamenia všetkých týchto ľudí boli rovnomerne rozmiestnené, zostalo by 627 500 000 ľudí pre každé znamenie. Nie je pravdepodobné, že niekoľko riadkov napísaných o slnečných aktivitách bude mať dnes význam pre 627 500 000 jednotlivých ľudí.

Pravda o horoskopu

Navyše astrológický graf je vlastne mapa. Denný horoskop by musel byť obsadený do určitej geografickej polohyAutori horoskopu zvyčajne vyberú Greenwich (Greenwichský stredný čas (GMT Coordinated Universal Time, ) je priemerný slnečný čas na Kráľovskom observatóriu v Greenwichi v Londýne, počítaný od polnoci). Ak bývate niekde v oblasti GMT, možno (stále nepravdepodobné) nájdete všeobecné horoskopy o niečo relevantnejšie, než keby ste bývali vo Vancouveri. Ak však žijete na Slovensku, skúste to. Miestny čas na Slovensku je +1:00 v zimnom období a +2:00 v letnom období. Skúste použiť horoskop na niečo, čo sa stalo včera. V skutočnosti by to mohlo občas znamenať pravdu, ale stále by to nebolo také užitočné.

Skutočný horoskop bude založený nielen na Slnku, ale najmenej na deviatich ďalších nebeských telách. Zohľadní sa tiež miesto, kde ste sa narodili na zemi a v akom čase, ako aj miesto, kde teraz sedíte. Dátum, čas a miesto narodenia, ako aj vaša aktuálna poloha sú rozhodujúce pre nakreslenie a prečítanie presnej mapy pôrodnosti a horoskopu.

Najspoľahlivejšie astrologické predpovede budú pochádzať od astrológa vzdelaného a skúseného v čítaní astrologickej mapy jednotlivca s prekrytím „tranzitných“ planét. 

Ak teraz túžite zistiť, ako taká astrológia od astrológa vyzerá, ponúkam Vám svoje astrologické služby

zdroj: vocal.media