Svatý Valentín

Svätý
Valentín

Numerológia

Deň Svätý Valentín

Valentín, sviatok všetkých zamilovaných je 14. februára. Tento sviatok je pre mnohých komerčná záležitosť, pre mňa je to sviatok lásky, zaspomíname o kvapočku viacej na tých, ktorých máme radi a milujeme a naši lásku im o to viac prejavujeme.

Numerológia je kúzelná veda a pomocou nej si tento špeciálny deň priblížime vďaka číslam.
Tak na čo čakáte? Zistite si i Vy s pomocou numerológie, aké osudové číslo spojuje Váš dátum narodenia s dátumom Sv. Valentína. Článok je tentoraz dlhší, ale o to zaujímavejší.

Príjemné čítanie, Vaša Homéra. ♡

Milovať niekoho je nič.
Byť niekym milovaný je niečo.
Ale milovať a byť milovaný, to je všetko.

B. Russell

Osudové číslo

Svätý Valentín a Váš dátum narodenia

Ukážka výpočtu svojho osobného osudového čísla s dňom Sv. Valentína:
Dátum narodenia: 11. 3. 1991 = 1+1+3+1+9+9+1 = 15 = 1+5 = 6
Den Sv. Valentína: 14. 2. 2019 = 1+4+2+2+0+1+9 = 19 = 1+9 = 10 = 1+0 = 1
Súčet: 6 + 1 = 7 ♡

1 – Je veľmi pravdepodobné, že tento den oslávite sám. Ale pozor! To nieje nič zlého a  nemusíte být nešťastný. Číslo jedna znamená, že uprednostníte sami seba a budete robiť také veci, ktoré zvýšia vašu sebadôveru a sebahodnotenie. Je to deň ako vyšitý sa rozmaznávať. 
Homéra Tip: Navštívte saunu, objednajte si masáž, relaxujte s knihou v ruke, zájdite do kina na zaujímavý film alebo jednoducho ísť skôr do postele a načerpať dosť síl na ďalšie dni.

2 Využite tento deň. Práve pre vás je ako ušitý ho stráviť s milovanou osobou. Toto číslo navyše nesie
energiu, ktorá môže viesť k návrhu alebo záväzku. Prípadne ak ste sami, sa práve v tento deň
s niekým významným zoznámite. Tieto šance sú v tento deň dvojnásobné!
Homéra Tip – Zájdete na spoločnú prechádzku do prírody, navštívte miesto, kde ste ešte neboli – napr. múzeum, uvarte si nejakú dobrotu. Robte hlavne to, čo milujete.

3 Číslo tri je v tento deň zapeklité. Ukazuje triangel – vás stavia medzi ďalších dvoch ľudí. Môže sa jednať o
otázky záväzku a lojality. Každopádne, číslo 3 je prikloněná k príjemným sexuálnym aktivitám práve
s niekým, kto má podobne ako vy životné číslo pre tento deň 3 alebo 5. 
Homéra Tip: v teto deň ste trochu viac náchylnejší na vyššiu konzumáciu alkoholu, prípadne obžerstvo, čo by mohlo mať negatívny vplyv na sex. Napriek tomu je tento deň prikloněná k veľkej zábave.

4 Tento deň by ste radi trávili s niekým, koho máte radi, ale bohužiaľ sa môže stať, že budete od seba
vzdialení. Môže sa jednať o pracovné povinnosti, ale aj nedostatok peňazí či dokonca zdravotné
problémy. Asi nebudete môcť tento deň stráviť iba s milovanou osobou, ale budú vám na blízku ďalší ľudia – spolupracovníci alebo rodina. 
Homéra Tip: Nemajte z tohto dňa veľké očakávania, nebude sa jednať o romantického Valentýna. Ponechajte veci náhode. Prežitie tento deň v priateľskej atmosfére, neznie predsa vôbec zle.

5 – Číslo päť je nepokojné a bezohľadné číslo, ktoré berie šance na lásku a váš mozog môže byť ovládaný intímnymi partiami (rozkrokom). Preto je Valentín ideálnym dňom, kedy sa nebojte vyraziť niekam na vlastnú päsť a užiť si plnohodnotne radosti života. Možno môže byť tento deň ľahko ovplyvnený krízou medzi vašimi blízkymi, ale bude sa jednať iba o objavenie možností, ako upevniť lásku alebo zažiť nejaké
dobrodružstvo. 
Homér Tip: Môžem vás uistiť, že číslo päť je veľmi sexuálne číslo, preto dobrá správa je, že večer vás romantika neminie.

6 – Jedno z najkrajších čísel na Sv. Valentína – predstavuje vernosť, jednotu a záväzok. Pre Vás bude Valentýn deň, ktorý budete tráviť v prítomnosti človeka, ktorý vás naozaj miluje a oslávi ho s vami tradičným spôsobom. Je pravdepodobné, že vás pozve na večeru a doma na vás bude čakať fľaša vychladeného vína alebo sektu. Ak s týmto človekom už máte dlhší vzťah, je ideálna chvíľa začať diskusiu o vašej budúcnosti spoločne. Ak ste aktuálne bez partnera, tento deň je naklonený k budovaniu nových známostí, vzťahov a to úplne náhodne. Môžete sa stretnúť s niekým, kto je jedinečný alebo neznámy. 
Homéra Tip: Oslávte tento deň najlepšie, ako viete sa svojim partnerom a vytvárajte si krásne spomienky a zážitky. Je to emocionálny deň, ktorý je veľmi naklonený všetkému peknému.

7 Je veľmi pravdepodobné, že deň svätého Valentína budete tráviť sám, alebo budete trpieť neopätovanou láskou. 7 je veľmi nutkavé číslo a budete musieť vynaložiť veľa síl, aby ste nekontaktovali bývalého milenca / milenku a nepodľahli zúfalstvu a depresii. Hlavne ak ste vzájomne oddelení ešte len chvíľu. 
Homéra Tip: Je dobré, aby ste strávili deň s priateľmi a snažili sa vyhnúť romantickým miestam. Prípadne venujte energiu svojim koníčkom, hudbe, umení, rozmaznávajte sa a tým sa dostatočne rozptýlte, aby ste mali aj tak príjemný deň.

8 – Romantiku v tomto prípade nečakajte. Zrejme budete tráviť tento deň s priateľmi alebo s rodinou alebo sa budete starať o deti, príp. starších ľudí. Šesť vibrácií symbolizuje domáce a duševné rozpoloženie. Je možné, že bude práve na vás pripraviť večeru pre viac ľudí, čo prinesie určitú zodpovednosť a následne aj únavu. 
Homéra Tip: Ak však máte priateľa / priateľku, manžela / manželku, nájdete spôsob ako spoločne zažiť romantiku na Valentýna. Každopádne túto iniciatívu prenechajte na svojom partnerovi.

9 Zrejme vnímate tento deň ako príliš komerčný, aby ste ho slávili „Valentýnsky“. Preto pôjdete proti smeru a než ako romanticky, strávite tento deň a večer v súkromí s tým, koho máte radi. Budete upevňovať váš vzťah podľa vás a nie s pomocou sentimentálnych predmetov alebo gest. Ak ste sami, rozhodne nebudete práve v tento deň hľadať spriaznenú dušu. Tento deň vás nijako neovplyvní a budete sa cítiť šťastní, aj keď budete sami. 
Homéra Tip: Či už strávite čas s kýmkoľvek a kdekoľvek, nebude to v žiadnom prípade ovplyvnené dňom sv. Valentína. Pokojne vyrazte na párty, stretnite sa s priateľmi a upevňujte svoje vzťahy. Váš pozitívny nadhľad, však neplánovane môže prilákať nový úžasný vzťah alebo s existujúcim partnerom prehĺbi vašu intimitu a spoločné chvíľky.