Horoskop Váhy 2023

Horoskop Váhy 2023

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Aj Váham sa tento rok rozhodne uľaví. Radšej však opatrne hneď začiatkom roka. Najhoršie, čo sa môže očakávať, môže byť v januári, kedy vám najskôr zavarí práve Jupiter. Môžu vzniknúť zbytočné problémy, s ktorými sa budete musieť popasovať, pozor hlavne na zdravie a na zlý odhad situácie. Pokiaľ ustojíte prvé tri mesiace roka, ste z toho vonku.

Veľkou nádejou pre vás do budúcnosti je, že  pomalé planéty budú v nasledujúcich niekoľkých rokoch pracovať pre vás. Prinesie vám to mnoho dobrého, premenu celého života a tiež vás samotných. Najskôr v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov úplne zmeníte svoj pohľad na život, a zrejme aj partnera, bydlisko, zamestnanie, výraznou premenou prejde aj vaša duša a zmeníte svoj životný štýl.

Nejednu Váhu čaká taká veľká premena, že bude takmer na nepoznanie. Je to ideálny tranzit pre iný život. K celej premene ale nedôjde v tomto roku, bude to záležitosť, ktorá prejde aj do nasledujúcich rokov. Všetko, čo v tomto čase urobíte, vám prinesie lepšiu budúcnosť. Zbavíte sa väčšiny svojich dlhodobých problémov, je však možné, že vás k tomu potlačí čas trochu násilím. Môžete sa dostať aj do takého stavu, že sa nebudete môcť rozhodnúť. Nebude teda vhodná doba prehnane aj presadzovať svoje záujmy alebo sa snažiť improvizovať alebo snáď dráždiť hady v podobe nadriadených či partnerov, bosou nohou. Nemali by ste zaspať na vavrínoch a podceňovať možné nebezpečenstvo alebo komplikácie, zažehnajte pocit   stojatých vôd. Mali by ste sa venovať tomu, aby ste dobre plánovali a hlavne si istili všetko, čo ste dosiahli, do budúcnosti. Žiadne dôležité rozhodnutia nerobte teda prvé štyri mesiace roku 2023. Ak máte pred sebou skutočne veľmi závažné životné rozhodnutia, ktoré môžete odložiť, potom ich posuňte radšej až na druhú polovicu roka.

Prvá polovica roka bude stále ešte v duchu doriešenia a skrotenia problémov, ktoré na vás v uplynulých rokoch vyštartovali. Všetko sa zlomí v druhej polovici roku 2023, veci sa pohnú dopredu. Začne sa vám dariť a život vám prinesie veľa príjemného, ​​šťastného a optimistického. Rozjasní sa vám svet a bude vás to motivovať k veľkým aktivitám.

horoskop-vahy

Znamenie Váhy

Charakter znamenia pre muža a ženu.