Výklad tarotu

Výklad Tarotu

Karty sú užitočným duchovným nástrojom. Ukazujú nám smer, a vždy je len na nás, akým smerom sa vydáme. Najdôležitejšie je však prijať a prepustiť svoju minulosť. Naplno prežívať prítomnosť, od toho sa odvíja naša spokojná budúcnosť. V živote sa predsa len niekam posúvame, či chceme alebo nechceme. Dôležité je najskôr pochopiť sám seba, to je to, čo nás potom môže posunúť vpred. Ja verím, že v každom výklade kariet nájdete niečo, čokoľvek – slovo, vetu, aha moment, ktorý vám pomôže pochopiť ten váš zázrak – vašu jedinečnosť. Pri  výklade kariet používam rôzne tarotové karty, hviezdne karty, transformačné karty, anjelské karta a mnoho ďalších. Ja sama verím a viem, že každá duša dôjde vždy do svojho cieľa. Pomôžem vám získať odpovede na vaše otázky.

Odpovede a poradenstvo pomocou výkladu kariet

V prípade záujmu pošlem okruh otázok, na ktoré výklad kariet dokáže nájsť odpoveď. Správna formulácia otázky je dôležitá. Všetky nasledujúce a potrebné informácie dostanete emailom. Ponúkam písomné výklady nielen z tarotových kariet, ale aj anjelských, transformačných a rôznych iných kariet. Odpoviem na vaše otázky, ktoré vás ťažia.

Písomný výklad z tarotových kariet

Písomný výklad Tarotu je ďalšou alternatívou mojich služieb, ktoré ponúkam. Ponúkam aj numerologické a astrologické písomné výklady. Pokiaľ na výklad nemáte čas prísť osobne, je možné si ho prostredníctvom e-mailu objednať v písomnej forme.  Výklad môže obsahovať vaše ciele, ale aj prekážky, pozitívne aj negatívne aspekty vášho života, minulosť či prítomnosť, ale aj budúcnosť. Karty vám ukážu smer cesty.

Kontakt pre písomné výklady – e-mail: numerologia@numerologiahomera.sk

Vaše otázky

Záleží len na Vás v akej oblasti potrebujete podporiť, povzbudiť, či nasmerovať.
Poskytujem výklad z kariet a poradenstvo pri rozhodovaní :

  1. výklad na konkrétnu otázku,
  2. rozhodovací výklad,
  3. mesačný výklad.

Ako prebieha písomný výklad z kariet?

Po objednaní výkladu je nutné ho vopred zaplatiť. Po pripísaní platby na účet je vám výklad spracovaný v písomnej podobe a zaslaný prostredníctvom e-mailu. Tak ako pri všetkých výkladoch aj tu platí pravidlo, že je nutné vedieť, čo vás trápi, v čom sa potrebujete rozhodnúť, či ako inak vám majú Tarotové karty pomôcť. Výklady zasielam do 7 pracovných dní počínajúc dňom pripísania peňazí za výklad na môj účet. Výklady z tarotových kariet zasielam podľa poradia objednávok. Čakajúca doba je rôzna. Skutočne záleží len od počtu objednávok. Na takýto výklad potrebujem viac času a vynakladám aj viac energie, takže poprosím o trpezlivosť výklad k Vám dôjde v pravú chvíľu. Objednávky a otázky na výklad prijímam v správach. Detailná dĺžka písomne spracovaného výkladu je 3 – 6 normostrán A4. Do 7 dní od prijatia platby obdržíte e-mailom váš personalizovaný výklad. Uvedomte si, čo od výkladu očakávate
Hlavným cieľom výkladu z tarotových kariet je nasmerovať vás, príp. vám uľahčiť
rozhodovanie v rôznych životných situáciách. Vlastné rozhodnutie však vždy záleží iba a len na vás. Všetko čo potrebujete vedieť síce nosíte v sebe, ale občas potrebujete niekoho, kto vás nakopne alebo vám pomôže zbadať svetlo na konci tunelu. Majte na pamäti, že nie je dobré sa pýtať kariet opakovane na tú istú otázku….AJ KARTY POTREBUJU ČAS. Nechcem výkladom ovplyvňovať myseľ človeka, ale pomôcť objasniť krízovú situáciu a je len na vás ako sa k tomu postavíte. Pretože je to tým, že chod života, udalostí sa stále mení, tak ako sa menia vaše pocity, emócie, nálady ale aj fyzický a psychický stav.

Čo budem na výklad potrebovať?

Na výklad kariet nepotrebujem osobné stretnutie s Vami, pretože sa telepaticky napájam na Vaše energie alebo na energie osôb či situácií, na ktoré sa pýtate. Ale aby som sa mohla správne napojiť, potrebujem k tomu Vaše meno a dátum narodenia.

Osobný výklad z tarotových kariet

Osobný výklad z tarotových kariet patrí k činnostiam, ktoré v rámci mojich služieb ponúkam. Osobný spôsob výkladu z kariet je pre obe strany najpríjemnejší a zároveň aj najpresnejší. Preto, pokiaľ je to možné, sa k nemu vždy prikláňam v prípade, že ste v blízkosti možného stretnutia, podľa dohody. Treba napísať na e-mail, Vám odpoviem a dohovorím si s Vami termín a čas objednania. Termín objednania si obojstranne odsúhlasíme.
Cena konzultácie: 

30 minút – 15 eur
60 minút – 30 eur

Výklady kariet po telefóne nerobím !!!

Ďakujem za vás….Homéra

Tarot

Tajomné karty môžu rozsvietiť temné zákutia vašej duše a poskytnúť vám náhľad do vašej budúcnosti. Moja služba Tarotu je zameraná na poskytovanie jedinečného a obohacujúceho zážitku pre všetkých, ktorí túžia po hlbšom pochopení svojho života a rozhodnutí.

Čo je Tarot:

Tarot je sada mystických kariet, ktoré majú svoje korene v starovekom Egypte a Grécku. Tieto karty, každá s vlastným symbolom a významom, umožňujú čitateľom tarotu interpretovať situácie, vzťahy a budúcnosť. Tarot nie je len divinácia, ale aj nástroj na hlboké sebapoznávanie a sebarozvoj.

Homera a Tarotové Služby:

  1. Tarotové Čítanie: Skúsená čitatelka tarotu vám pomôže odhaliť skryté vzory vo vašom živote a poskytne jasné a presné odpovede na vaše otázky.

  2. Vedenie a Rady: Karty Tarotu Vám poskytujú mnohostranné vedenie. Čitatelka vám pomôže vybrať sa správnym smerom a prijať informované rozhodnutia.

  3. Osobné Poradenstvo: Tarot môže byť nástrojom pre osobné poradenstvo. Pomôžem prekonať prekážky, lepšie pochopiť vzťahy a nájsť vnútornú harmóniu.

Prečo si vybrať Tarotové Služby:

  • Skúsená Tarot Čitatelka: Som školená a skúsení v umení tarotu, čím vám poskytnem presné a relevantné informácie.

  • Dôvernosť a Respekt: Každé čítanie tarotu sa vykonáva s maximálnym rešpektom a dôvernosťou voči klientovi. Vaše otázky sú vždy v bezpečí.

  • Jasná a Presná Predpoveď: Poskytnem jasné a presné odpovede na vaše otázky, pomáhajúce vám osvetliť cestu vpred.

S tarotovým čítaním objavujte tajomstvá svojej duše a budúcnosti. Vaša cesta do sveta poznania začína práve tu